Троянда кущова Розенштадт Фрайзінг (Rosenstadt Freising)
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:шраб
Артикул:80-035
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда  Розенштадт Фрайзінг  Rosenstadt Freising - сильний і красивий шраб незвичайного забарвлення. Квітки Rosenstadt Freising це нескінченна боротьба білого, червоного і рожевого. Протягом цвітіння ці кольори по черзі домінують один над одним, що обумовлено і віком квітки, і погодними умовами.

Кущ: сильнорослий з високими прямостоячими пагонами, висотою 120 см, шириною 80 см.

Листя: темно-зелений, середній, сильноглянцевий, щільний.

Квітка: біла з червоно-червоними краями пелюсток, центр з рожевим відтінком, чашеподібний, махровий, 30 - 35 пелюсток в одній квітці, діаметр квітки 7 см, без аромату.

Цвітіння рясне, тривале протягом сезону.

Особливості: сорт зимостійкий і стійкий до чорної плямистості та борошнистої роси, непогано переносить дощ. Висока стійкість до хвороб, прекрасна поведінка в спеку, непохитне цвітіння в дощову погоду, невибагливість - саме ці якості підштовхують до використання цього сорту як в одиночних посадках, так і на клумбах.

Троянда кущова Ротер Корсар
Код товара: 80-944
Троянда кущова Ротер Корсар - відносно новий сорт німецької селекції, що був виведений у 2004 році. Дуже сильний сорт, при сприятливих умовах може вирощуватись як невисока плетиста троянда.
85 грн
купити
Троянда Елізабет Стюарт
Код товара: 80-104
Троянда Елізабет Стюарт (Elizabeth Stuart) – названа на честь дружини короля ФрідріхаV. Має гарні, великі, персикового кольору квіти, які на фоні зеленого куща виглядають по-королівські. Пелюсточки повільно розпускають одна за одною, а в кінці Вас очікує неймовірний фруктовий колір та аромат.
85 грн
купити
Троянда кущова Міднайт Блу
Код товара: 80-934
Троянда кущова Міднайт Блу - вміщує в себе всі відтінки бузкового, чорнильного і бордового кольору, що робить її найефектнішою серед усіх анологів. Найголовнішою нагородою є "Золота медаль" на виставці в США 2006 року.
69 грн
купити