Троянда кущова Розенштадт Фрайзінг (Rosenstadt Freising)
Немає в наявності
71 грн
в избранное
Тип:шраб
Артикул:80-035
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда Rosenstadt Freising - сильний і красивий шраб незвичайного забарвлення. Квітки Rosenstadt Freising це нескінченна боротьба білого, червоного і рожевого. Протягом цвітіння ці кольори по черзі домінують один над одним, що обумовлено і віком квітки, і погодними умовами.

Кущ сильнорослий з високими прямостоячими пагонами, висотою 120 см, шириною 80 см. Лист темно-зелений, середній, сильноглянцевий, щільний.

Квітка: біла з червоно-червоними краями пелюсток, центр з рожевим відтінком, чашеподібний, махровий, 30 - 35 пелюсток в одній квітці, діаметр квітки 7 см, без аромату.

Цвітіння рясне, тривале протягом сезону.

Сорт зимостійкий і стійкий до чорної плямистості та борошнистої роси, непогано переносить дощ.

Висока стійкість до хвороб, прекрасна поведінка в спеку, непохитне цвітіння в дощову погоду, невибагливість - саме ці якості підштовхують до використання цього сорту як в одиночних посадках, так і на клумбах.

Новинка
Троянда кущова Розенштадт Фрайзінг (Rosenstadt Freising)
Код товара: 80-035
Троянда Rosenstadt Freising - сильний і красивий шраб незвичайного забарвлення. Квітки Rosenstadt Freising це нескінченна боротьба білого, червоного і рожевого. Протягом цвітіння ці кольори по черзі домінують один над одним, що обумовлено і віком квітки, і погодними умовами.
Троянда Барон Жиро де лен
Код товара: 80-107
Троянда Барон Жиро де Лен - надзвичайно красива троянда, що відрізняється білою окантовкою квітки. При розквітанні зовнішні пелюстки ніби завертаються, що додає квітці особливого шарму.
Троянда Нотр Дам дю Розер
Код товара: 80-513
Троянда Нотр Дам дю Розер зачарує своїм ароматом з першої секунди знайомства. Аромат поєднує в собі нотки соковитого цитрусу та гвоздики. Квіти: незвичайні, поєднують в собі декілька відтінків рожевого, помаранчевого та лососевого. Вони густомахрові та створені у старовинному стилі. Зазвичай зібрані по 5-10 шт в пишні суцвіття.