Троянда кущова Ротер Корсар
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:шраб
Артикул:80-944
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда кущова Ротер Корсар - відносно новий сорт німецької селекції, що був виведений у 2004 році. Дуже сильний сорт, при сприятливих умовах може вирощуватись як невисока плетиста троянда.

Розміри: кущ до 120-150 см у висоту та до 80 см у ширину, пагони не дуже грубі, можуть злегка нагинатись від кількості квітів на них, тому за формою кущ розлогий.

Квіти: кроваво-червоноо кольору по 8-9 см в діаметрі, на пагоні можуть бути по 5-10 штук одночасно. Зберігають свіжість напротязі 4-7 днів. Зовсім не вражаються дощем.

Цвітіння: повторне, майже безперервне.

Аромат: слабкий, але приємний.

Особливості: одна з небагатьох троянд, які дійсно можуть зимувати без укриття.

Новинка
Троянда Ладюре (шраб) (ароматна)
Код товара: 80-371
Троянда Ладюре - шраб з глубоким відтінком рожевого, має сильний аромат малини та ванілі. Високий та розлогий кущ повністю вкривають великі та масивні квіти ностальгічної форми. Цвіте Ладюре весь сезон безперервно. Сорт був названий на честь знаменитого французького кондитера, якого зачарувала краса цієї троянди.
85 грн
купити
Троянда Емільєн Гійо (шраб)
Код товара: 80-609
Троянда Емільєн Гійо — шраб, який володіє всіма найращими рисами троянди. Квіти цього сорту рясно та довго цвітуть, а кущ стійкий до хвороб та негативних впливів погоди. Сорт присвячений одному із спадкоємців династії Гійо.
Троянда Соня Рікель
Код товара: 80-103
Троянда Соня Рікель (Sonia Rykiel) – була названа в честь знаменитого будинку моди. Рослина названа на честь признаного великого і гарного сама по собі не може бути менш прекрасна. Можуть з’являються довгі пагони, тому потребує догляду та формування. Ви зможете висадити в себе не просто троянду, а справжній захват та насолоду.