Троянда кущова Ротер Корсар
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:шраб
Артикул:80-944
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда кущова Ротер Корсар - відносно новий сорт німецької селекції, що був виведений у 2004 році. Дуже сильний сорт, при сприятливих умовах може вирощуватись як невисока плетиста троянда.

Розміри: кущ до 120-150 см у висоту та до 80 см у ширину, пагони не дуже грубі, можуть злегка нагинатись від кількості квітів на них, тому за формою кущ розлогий.

Квіти: кроваво-червоноо кольору по 8-9 см в діаметрі, на пагоні можуть бути по 5-10 штук одночасно. Зберігають свіжість напротязі 4-7 днів. Зовсім не вражаються дощем.

Цвітіння: повторне, майже безперервне.

Аромат: слабкий, але приємний.

Особливості: одна з небагатьох троянд, які дійсно можуть зимувати без укриття.

Троянда кущова Вино ( Vino)
Код товара: 80-938
Троянда кущова Вино (Vino) - поєднує в собі насичено-червоний та пурпурний кольори, що нагадує колір вина Каберне-Совіньйон, від чого і пішла назва троянди.
85 грн
купити
Троянда кущова Надя Мейяндекор
Код товара: 80-910
Троянда кущова Надя Мейяндекор - новинка 2007 року, відноситься до класу шраби, проте на нашій території більше показує себе як грунтопокривна. Квіти ж у цієї красуні чайно-гібридної форми з великою кількістю листочків.
99 грн
купити
Троянда кущова Пур Каприз
Код товара: 80-223
Троянда Пур Каприз відрізняється не звичною формою квітки та кольором, що постійно змінюється протягом цвітіння. Це улюблениця селекціонера Анрі Дельбара, і не даремно, адже вона завоювала серця мільйонів любителів троянд! Висота куща 60-80 см.
65 грн
купити