Троянда кущова Пур Каприз
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:кущова
Артикул:80-223
Латинское название:
Размер:
Контейнер: корень упакован.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Пур Каприз відрізняється не звичною формою квітки та кольором, що постійно змінюється протягом цвітіння. Це улюблениця селекціонера Анрі Дельбара, і не даремно, адже вона завоювала серця мільйонів любителів троянд!

Висота куща 60-80 см. 

Квіти спочатку мають жовтий колір, з часом краї пелюсток стають червоними, а колір серединки біліє. Пізніше ці червоні краї стають зеленими. Ось така вона "Капризуля". Проте незвичність кольору - не єдину ізюминка сорту. Форма пелюсток хвиляста, що не часто поширено у троянд, і розмір їх різний. 

Цвіте троянда Пур Каприз безперервно.

Відрізняється високою стійкістю до хвороб. Квіти довго тримаються на кущі.

Використання: троянда Пур Каприз додасть різнобарв'я у Ваш сад, зробить цікавішим розарій і доповнить будь яку клумбу!

Троянда кущова Софія Ренесанс
Код товара: 80-601
Троянда Софія Ренесанс – кущова троянда виведена спеціально для романтиків. Квіти ніжно-жовтого кольору з цікавою формою.
85 грн
купити
Троянда кущова Сіндерелла
Код товара: 80-223
Троянда Сіндерелла – кущова витончена троянда. «Cinderella» в перекладі означає, всім нам відому, казкову «Попелюшку». Квітка насправді наче з казки, маючи гарну старовинну форму з увігнутою серединкою роблять її схожою на романтичну розу минулих століть
85 грн
купити
Троянда Артеміс (Artemis) шраб
Код товара: 80-029
Миліше квіток троянди Артеміс вам просто не знайти! Квіти у цієї троянди прекрасної ностальгічної форми, красивого світлого кремового кольору з салатовим відтінком.