Троянда кущова Пур Каприз
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:кущова
Артикул:80-223
Латинское название:
Размер:
Контейнер: корень упакован.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Пур Каприз відрізняється не звичною формою квітки та кольором, що постійно змінюється протягом цвітіння. Це улюблениця селекціонера Анрі Дельбара, і не даремно, адже вона завоювала серця мільйонів любителів троянд!

Висота куща 60-80 см. 

Квіти спочатку мають жовтий колір, з часом краї пелюсток стають червоними, а колір серединки біліє. Пізніше ці червоні краї стають зеленими. Ось така вона "Капризуля". Проте незвичність кольору - не єдину ізюминка сорту. Форма пелюсток хвиляста, що не часто поширено у троянд, і розмір їх різний. 

Цвіте троянда Пур Каприз безперервно.

Відрізняється високою стійкістю до хвороб. Квіти довго тримаються на кущі.

Використання: троянда Пур Каприз додасть різнобарв'я у Ваш сад, зробить цікавішим розарій і доповнить будь яку клумбу!

Троянда Репседі ін Блю (шраб)
Код товара: 80-227
Троянда Репседі ін Блю (Rhapsody in Blue) – неймовірний шраб з цікавою формою та забарвленням квіток. Рахується однією з найбільш наближених до синього кольору троянд. Найчастіше використовують в одиночних посадках через незвичайний колір, але якщо Ви полюбляєте креатив, тоді сміливо поєднуйте з іншими кольоровими гамами.
55 грн
купити
Троянда Емільєн Гійо (шраб)
Код товара: 80-609
Троянда Емільєн Гійо — шраб, який володіє всіма найращими рисами троянди. Квіти цього сорту рясно та довго цвітуть, а кущ стійкий до хвороб та негативних впливів погоди. Сорт присвячений одному із спадкоємців династії Гійо.
Троянда Е Шропшир Лед, в контейнері
Код товара: 80-102
Троянда Е Шропшир Лед – поєднує в собі красиві великі квіти рожево-персикового відтінку та неповторний фруктовий аромат чайних традицій.