Троянда кущова Міднайт Блу
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:шраб
Артикул:80-934
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда кущова Міднайт Блу - вміщує в себе всі відтінки бузкового, чорнильного і бордового кольору, що робить її найефектнішою серед усіх анологів. Найголовнішою нагородою є "Золота медаль" на виставці в США 2006 року.

Розміри: зовсім не великий елегантний кущ висотою 70-80 см та 60 см шириною. Повністю вкритий напівглянцевим листям.

Квіти: пурпурно-фіолетові з чорнильним відтінком та висвітленням в центрі, напівмахрові по 17-25 листочків. Цвітуть кистями по 5-10 квіточок на пагоні. За розміром невеличкі 6-8 см у діаметрі.

Цвітіння: повторне.

Аромат: дуже насичений, приємний. Нагадує аромат гвоздики та спецій.

Особливості: зарекомендувала себе як дуже стійка до хвороб та шкідників. Стає центром уваги у будь-якому куточку вашого саду чи квітника.

Троянда Фейерверк
Код товара: 20-018
Троянда Фейерверк – витончений шраб, який своїм яскравим кольором зможе зайняти центральне місце у Вашому саду. Характеризується середнім рівнем стійкості до хвороб, високою стійкістю до дощу та морозів. Повторно цвіте та міняє своє забарвлення в залежності від місця посадки та погодних умов.
Троянда Кармеліна
Код товара: 80-221
Троянда кущова Кармеліна належить до групи шрабів, і відрізняється ніжними рожевими квітами. Кущ компактний, висотою 70-100 см, шириною біля 60 см. Листки темно-зелені, густо розміщені, блискучі.
65 грн
купити
Новинка
Троянда кущова Вайт Мейділанд (White Meidiland)
Код товара: 80-004
Троянда Вайт Мейділанд - чарівна білосніжна грунтопокривна троянда зі слабким ароматом. Завдяки безлічі дугоподібних пагонів, покритих сотнями махрових квіток, вишуканий білосніжний сорт стає схожим на справжній квітковий килим.