Троянда кущова Міднайт Блу
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:шраб
Артикул:80-934
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда кущова Міднайт Блу - вміщує в себе всі відтінки бузкового, чорнильного і бордового кольору, що робить її найефектнішою серед усіх анологів. Найголовнішою нагородою є "Золота медаль" на виставці в США 2006 року.

Розміри: зовсім не великий елегантний кущ висотою 70-80 см та 60 см шириною. Повністю вкритий напівглянцевим листям.

Квіти: пурпурно-фіолетові з чорнильним відтінком та висвітленням в центрі, напівмахрові по 17-25 листочків. Цвітуть кистями по 5-10 квіточок на пагоні. За розміром невеличкі 6-8 см у діаметрі.

Цвітіння: повторне.

Аромат: дуже насичений, приємний. Нагадує аромат гвоздики та спецій.

Особливості: зарекомендувала себе як дуже стійка до хвороб та шкідників. Стає центром уваги у будь-якому куточку вашого саду чи квітника.

Троянда Е Шропшир Лед, в контейнері
Код товара: 80-102
Троянда Е Шропшир Лед – поєднує в собі красиві великі квіти рожево-персикового відтінку та неповторний фруктовий аромат чайних традицій.
Троянда Репседі ін Блю (шраб)
Код товара: 80-227
Троянда Репседі ін Блю (Rhapsody in Blue) – неймовірний шраб з цікавою формою та забарвленням квіток. Рахується однією з найбільш наближених до синього кольору троянд. Найчастіше використовують в одиночних посадках через незвичайний колір, але якщо Ви полюбляєте креатив, тоді сміливо поєднуйте з іншими кольоровими гамами.
55 грн
купити
Троянда Емільєн Гійо (шраб)
Код товара: 80-609
Троянда Емільєн Гійо — шраб, який володіє всіма найращими рисами троянди. Квіти цього сорту рясно та довго цвітуть, а кущ стійкий до хвороб та негативних впливів погоди. Сорт присвячений одному із спадкоємців династії Гійо.
85 грн
купити