Троянда кущова Майнд Гейм ( Mind Games)
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:шраб
Артикул:80-941
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда кущова Майнд Гейм (  Mind Games)  - ідеальний варіант для контейнерного вирощування. Компактний кущ дозволить вам перемістити його у будь-яку частину тераси чи саду. Для кращого та більш насиченого цвітіння необхідне добре освітлене сонячне місце.

Розміри: не великий за розміром кущ до 60 см ширино та висотою з міцними пагонами.

Квіти: напівмахрові, в середньому складаються з 10 листочків. Світло-рожевого кольору з полосками кремового кольору, який з часом змінюється в ніжно-рожевий, а отже сорт грає кольорами напротязі всього цвітіння. По 5-10 штук на пагоні.

Аромат:  легкий.

Цвітіння: повторне, майже безперервне.

Особливості: може зимувати без укриття.

Троянда Мадам де Сталь
Код товара: 80-222
Троянда Мадам де Сталь (Mme de Stael) – витончений шраб з шикарними малиново-рожевими квітами з набитою серединкою та неповторним ароматом. Темно-зелені листочки ще більше підкреслюють неймовірний колір пелюсток. Названа на честь знаменитої письменниці де Сталь, яка була донькою державного чиновника.
85 грн
купити
Троянда паркова Розаріум Ротерзейн, в контейнері
Код товара: 80-318
Троянда паркова Розаріум Ротерзейн – красива троянда, яку часто використовують в ландшафтному дизайні. Цей сорт відкритий у 1977 році. Більшу популярність сорт почав набувати з 2000 року, так як мода на вінтажну красу почала повертатись.
Троянда кущова Надя Мейяндекор
Код товара: 80-910
Троянда кущова Надя Мейяндекор - новинка 2007 року, відноситься до класу шраби, проте на нашій території більше показує себе як грунтопокривна. Квіти ж у цієї красуні чайно-гібридної форми з великою кількістю листочків.
99 грн
купити