Троянда Кармеліна
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:кущові
Артикул:80-221
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда кущова Кармеліна належить до групи шрабів, і відрізняється ніжними рожевими квітами.

Кущ компактний, висотою 70-100 см, шириною біля 60 см.

Листки темно-зелені, густо розміщені, блискучі.

Квіти великі (6-9 см), ніжні, блідо-рожевого кольору, шаровидно-помпонної форми. Переважно поодинокі або зібрані у суцвіття по 3 штуки.

Аромат квітів сильний і дуже приємний.

Сорт відрізняється високою стійкістю до низьких температур та хвороб.

Використання: троянда Кармеліна стане чудовим доповненням будь якого квітника, міксбордера чи розарію. Підходить для контейнерної посадки.

Троянда Фейерверк
Код товара: 20-018
Троянда Фейерверк – витончений шраб, який своїм яскравим кольором зможе зайняти центральне місце у Вашому саду. Характеризується середнім рівнем стійкості до хвороб, високою стійкістю до дощу та морозів. Повторно цвіте та міняє своє забарвлення в залежності від місця посадки та погодних умов.
Троянда Мадам де Сталь
Код товара: 80-222
Троянда Мадам де Сталь (Mme de Stael) – витончений шраб з шикарними малиново-рожевими квітами з набитою серединкою та неповторним ароматом. Темно-зелені листочки ще більше підкреслюють неймовірний колір пелюсток. Названа на честь знаменитої письменниці де Сталь, яка була донькою державного чиновника.
85 грн
купити
Новинка
Троянда Бонанза
Код товара: 80-505
Троянда Бонанза селекції Кордеса була виведена ще у 1983 році. Це красивий шраб, чиї квіти здатні перетворюватися з помаранчевого до червоно кольорів.
85 грн
купити