Троянда грунтопокривна Зе Фейрі
Немає в наявності
110 грн
99 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТГ01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:3 л .
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда грунтопокривна Зе Фейрі— дуже популярний сорт завдяки свому рясному цвітінню протягом сезону і здатністю стелитись по газону. Чудово підійде для посадки на схилах та в маленьких клумбах.

Розміри: у висоту кущ може вирости до 100 см, у ширину до 50-60 см.

Квіти: великі, до 6 см в діаметрі, багатопелюсткові. Пелюстки яскраво-рожевого кольору, на сонці не вигорають, а також не страждають від дощів. Для цього сорту характерний приємний легкий аромат. Квіти рясно покривають гілки. Цвіте кущ з червня по жовтень.

Особливості: морозостійкий сорт, кущ досить компактний. Має стійкість до розповсюджених хворіб.

Догляд: цей сорт не потребує особливого догляд але важливо на зиму прикрити кущ. Обрізати потрібно пошкоджені та сухі пагони, якщо таких нема, то обрізка не потрібна. Грунт має буде в міру зволожений.

TOP-продаж
Троянда грунтопокривна Пьорпл Рейн
Код товара: 80-304
Троянда грунтопокривна Пьорпл Рейн відрізняється дуже пишним безперервним цвітінням. Недаремно її назва перекладається як "фіолетовий дощ".
Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекор, в контейнері
Код товара: 80-060
Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекор – сорт троянди, виведений 1987 року, який додасть експресивності Вашому саду чи клумбі.
Новинка
Троянда грунтопокривна Пінк Морсдаг (Pink Morsdag) мініатюрна
Код товара: 80-023
Ніжний колір мініатюрних квіточок троянди Пінк Морсдаг просто заворожує! А махрові пелюстки зачарують своєю ніжністю і привабливістю.