Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекор, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:грунтопокривна
Артикул:80-060
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекорсорт троянди, виведений 1987 року, який додасть експресивності Вашому саду чи клумбі.

Кущ невеликий – від 45 до 60 см у висоту. В ширину до 2 м. Така троянда ніби стелиться по землі, розсипавши яскраві квіти.

Листочки з мало вираженим глянцевим покриттям, стійкі до борошнистої роси та різних типів хвороб.

Квіти маленькі та дрібні, червоно-малинового кольору, стануть хорошою прикрасою протягом періоду цвітіння (осінь), придадуть контрасту та різноманітності, естетичності.

Аромат тонкий та ніжний,  слабовиражений.

Догляд: щоб захистити рослину від різних хвороб, можна для профілактики обробляти фунгіцидами.

Троянда грунтопокривна Гартнерфройде
Код товара: 80-059
Троянда грунтопокривна Гартнерфройде (Gartnerfreude)– з самої назви стає зрозуміло про походження цієї красуні. Ідеально підходить як для любительський так і для громадських висадок. Своїми малиновими квітами не залишає жодних шансів іншим рослинам, які ростуть поряд, вона заслуговує тільки на головну роль!
Троянда грунтопокривна Кнірпс
Код товара: 80-058
Троянда грунтопокривна Кнірпс (Knirps) - компактний кущ з густими махровими квітами, які стеляться вздовж нього. Завдяки своїй невибагливості і стійкості цінується багатьма поціновувачами і підходить під клімат нашої країни. Хороша для висадок в горщики, доповнення до композицій і в рокарії.
Троянда грунтопокривна Зоненширм
Код товара: 80-061
Троянда грунтопокривна Зоненширм (Sonnensсhirm)– посадіть у себе частинку сонечка, адже ці ніжно-жовті помпончики, які цвітуть на протязі всього сезону, не зможуть залишити будь-кого без посмішки. Зоненширм не вибаглива, тому може рости на бідних ґрунтах. Також вона «вихована», через що не випускає довгі пагінці, щоб не порушити форму свого кущика.