Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекор
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:грунтопокривна
Артикул:80-060
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекорсорт троянди, виведений 1987 року, який додасть експресивності Вашому саду чи клумбі.

Кущ невеликий – від 45 до 60 см у висоту. В ширину до 2 м. Така троянда ніби стелиться по землі, розсипавши яскраві квіти.

Листочки з мало вираженим глянцевим покриттям, стійкі до борошнистої роси та різних типів хвороб.

Квіти маленькі та дрібні, червоно-малинового кольору, стануть хорошою прикрасою протягом періоду цвітіння (осінь), придадуть контрасту та різноманітності, естетичності.

Аромат тонкий та ніжний,  слабовиражений.

Догляд: щоб захистити рослину від різних хвороб, можна для профілактики обробляти фунгіцидами.

Троянда грунтопокривна Зе Фейрі
Код товара: СТГ01
Троянда грунтопокривна Зе Фейрі— дуже популярний сорт завдяки свому рясному цвітінню протягом сезону і здатністю стелитись по газону. Чудово підійде для посадки на схилах та в маленьких клумбах.
110 грн
99 грн
немає в наявності
Троянда грунтопокривна Раубріттер
Код товара: 80-078
Троянда Раубріттер (Raubritter) – гібрид селекції Кордеса, в якого квіти переливаються на сонечку змінюючи свій відтінок від блідного до насиченого рожевого. Похвалитися може ще й формою бутонів та цікавим ледь помітним ароматом. Ідеально підходить для цінителів та колекціонерів незвичайних троянд.
Троянда грунтопокривна 4 сезона
Код товара: 80-058
Троянда грунтопокривна 4 сезона - компактний кущ з густими махровими квітами, які стеляться вздовж нього. Завдяки своїй невибагливості і стійкості цінується багатьма поціновувачами і підходить під клімат нашої країни. Хороша для висадок в горщики, доповнення до композицій і в рокарії.
85 грн
купити