Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекор
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:грунтопокривна
Артикул:80-060
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекорсорт троянди, виведений 1987 року, який додасть експресивності Вашому саду чи клумбі.

Кущ невеликий – від 45 до 60 см у висоту. В ширину до 2 м. Така троянда ніби стелиться по землі, розсипавши яскраві квіти.

Листочки з мало вираженим глянцевим покриттям, стійкі до борошнистої роси та різних типів хвороб.

Квіти маленькі та дрібні, червоно-малинового кольору, стануть хорошою прикрасою протягом періоду цвітіння (осінь), придадуть контрасту та різноманітності, естетичності.

Аромат тонкий та ніжний,  слабовиражений.

Догляд: щоб захистити рослину від різних хвороб, можна для профілактики обробляти фунгіцидами.

Новинка
Троянда грунтопокривна Кубана
Код товара: 80-359
Троянда Кубана - грунтопокривний сорт абрикосових кольорів, дуже симпатичний та привітний. Відрізняється незвичним кольором та формою квітки. Кущ розвивається гарно, прямий, щільно розростається в ширину, тому підбирайте відповідне місце на своїй ділянці. Додаткові переваги Кубани - це рясне та повторне цвітіння аж до пізньої осені, висока стійкість до хвороб та морозів.
Троянда грунтопокривна "Rodi" (Роді)
Код товара: 10-501
Троянда грунтопокривна "Rodi" (Роді) – один з найкращих ґрунтопокривних сортів. Прикрасить територію на довгі роки. Стійкий до заморозків, відмінно переносить і спеку, і дощ.
69 грн
купити
Троянда грунтопокривна Сіа Фом
Код товара: СТГР02
Троянда грунтопокривна Сіа Фом – сорт виведений 1964 році, який до тепер зберігає свій чудовий вигляд незважаючи на кількість виведених гібридів цих троянд.