Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекор
Немає в наявності
120 грн
в избранное
Тип:грунтопокривна
Артикул:80-060
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекорсорт троянди, виведений 1987 року, який додасть експресивності Вашому саду чи клумбі.

Кущ невеликий – від 45 до 60 см у висоту. В ширину до 2 м. Така троянда ніби стелиться по землі, розсипавши яскраві квіти.

Листочки з мало вираженим глянцевим покриттям, стійкі до борошнистої роси та різних типів хвороб.

Квіти маленькі та дрібні, червоно-малинового кольору, стануть хорошою прикрасою протягом періоду цвітіння (осінь), придадуть контрасту та різноманітності, естетичності.

Аромат тонкий та ніжний,  слабовиражений.

Догляд: щоб захистити рослину від різних хвороб, можна для профілактики обробляти фунгіцидами.

Троянда грунтопокривна Свані
Код товара: АБ06
Троянда Свані (Meilland) – популярний грунтопокривний сорт, виведений французькою селекціонеркою Марією Луізою Мейлланд. Грунтопокривні троянди підходять для створення бордюрів, композицій для зелених коврів.
79 грн
купити
Троянда грунтопокривна "Rodi" (Роді), в контейнері
Код товара: 10-501
Троянда грунтопокривна "Rodi" (Роді) – один з найкращих ґрунтопокривних сортів. Прикрасить територію на довгі роки. Стійкий до заморозків, відмінно переносить і спеку, і дощ.
Троянда грунтопокривна Хелоу, в контейнері
Код товара: 80-300
Троянда грунтопокривна Хелоу — неймовірно квітучий і яскравий сорт. Крім загального красивого вигляду куща, може похвалитися і окремим цвітінням кожної квітки. Підійде для озеленення, створення клумб і композицій.