Троянда грунтопокривна Сіа Фом
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:грунтопокривна
Артикул:СТГР02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда грунтопокривна Сіа Фом – сорт виведений 1964 році, який до тепер зберігає свій чудовий вигляд незважаючи на кількість виведених гібридів цих троянд.

Кущ невисокий, але у ширину досить сильно розростається. Коли кущ молодий він нагадує кущ з маленькими розочками, який з роками розростається все більше і більше. Пристосовується до будь-яких формових обставин, тобто можна надавати кущику різної форми та величини.

Листочки невеликі, овальної форми. Колір темно зелений. На фоні листочків досить ніжно виглядають білі з рожевою серединкою квіти.

Квіти біло-рожевого кольору, махрові, розміром 3-4 см в діаметрі, цвітуть з червня і милують око аж до перших заморозків. Квіти зібрані у невеликі групки, переважно по 5-6 квіток.

Аромат тоненький, ледь відчутний.

Догляд: цей сорт потрібно висаджувати, звертаючи увагу на те, що він любить розростатися в ширину. Під час посухи бажаний полив. Цей сорт полюбляє тля, тому потрібно обробляти кущі (можна мильним розчином) від цього шкідника. Стійкий сорт до грибкових захворювань.

Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекор
Код товара: 80-060
Троянда грунтопокривна Скарлет Мейландекор – сорт троянди, виведений 1987 року, який додасть експресивності Вашому саду чи клумбі.
85 грн
купити
Троянда грунтопокривна Зоненширм
Код товара: 80-061
Троянда грунтопокривна Зоненширм (Sonnensсhirm)– посадіть у себе частинку сонечка, адже ці ніжно-жовті помпончики, які цвітуть на протязі всього сезону, не зможуть залишити будь-кого без посмішки. Зоненширм не вибаглива, тому може рости на бідних ґрунтах. Також вона «вихована», через що не випускає довгі пагінці, щоб не порушити форму свого кущика.
Троянда грунтопокривна Свані
Код товара: АБ06
Троянда Свані (Meilland) – популярний грунтопокривний сорт, виведений французькою селекціонеркою Марією Луізою Мейлланд. Грунтопокривні троянди підходять для створення бордюрів, композицій для зелених коврів.