Троянда грунтопокривна Сіа Фом
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:грунтопокривна
Артикул:СТГР02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда грунтопокривна Сіа Фом – сорт виведений 1964 році, який до тепер зберігає свій чудовий вигляд незважаючи на кількість виведених гібридів цих троянд.

Кущ невисокий, але у ширину досить сильно розростається. Коли кущ молодий він нагадує кущ з маленькими розочками, який з роками розростається все більше і більше. Пристосовується до будь-яких формових обставин, тобто можна надавати кущику різної форми та величини.

Листочки невеликі, овальної форми. Колір темно зелений. На фоні листочків досить ніжно виглядають білі з рожевою серединкою квіти.

Квіти біло-рожевого кольору, махрові, розміром 3-4 см в діаметрі, цвітуть з червня і милують око аж до перших заморозків. Квіти зібрані у невеликі групки, переважно по 5-6 квіток.

Аромат тоненький, ледь відчутний.

Догляд: цей сорт потрібно висаджувати, звертаючи увагу на те, що він любить розростатися в ширину. Під час посухи бажаний полив. Цей сорт полюбляє тля, тому потрібно обробляти кущі (можна мильним розчином) від цього шкідника. Стійкий сорт до грибкових захворювань.

Троянда грунтопокривна Гартнерфройде
Код товара: 80-059
Троянда грунтопокривна Гартнерфройде (Gartnerfreude)– з самої назви стає зрозуміло про походження цієї красуні. Ідеально підходить як для любительський так і для громадських висадок. Своїми малиновими квітами не залишає жодних шансів іншим рослинам, які ростуть поряд, вона заслуговує тільки на головну роль!
Новинка
Троянда грунтопокривна Кубана
Код товара: 80-359
Троянда Кубана - грунтопокривний сорт абрикосових кольорів, дуже симпатичний та привітний. Відрізняється незвичним кольором та формою квітки. Кущ розвивається гарно, прямий, щільно розростається в ширину, тому підбирайте відповідне місце на своїй ділянці. Додаткові переваги Кубани - це рясне та повторне цвітіння аж до пізньої осені, висока стійкість до хвороб та морозів.
85 грн
купити
Троянда грунтопокривна 4 сезона
Код товара: 80-058
Троянда грунтопокривна 4 сезона - компактний кущ з густими махровими квітами, які стеляться вздовж нього. Завдяки своїй невибагливості і стійкості цінується багатьма поціновувачами і підходить під клімат нашої країни. Хороша для висадок в горщики, доповнення до композицій і в рокарії.
85 грн
купити