Троянда грунтопокривна Пінк Морсдаг (Pink Morsdag) мініатюрна
Немає в наявності
72 грн
в избранное
Тип:грунтопокривна
Артикул:80-023
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Ніжний колір мініатюрних квіточок троянди Пінк Морсдаг просто заворожує! А махрові пелюстки зачарують своєю ніжністю і привабливістю.

Висота куща становить близько 40-50 см, ширина до 80 см.

Листя покриті глянцем, дрібного розміру. Висота гілок досягає 50 см.

Перше цвітіння настає вже на початку літа і вважається найбільш рясним, повторне набагато простіше.

Напівмахрові піоновидні квіточки діаметром 4-5см і виглядають дуже об'ємними завдяки суцвіттям з 6-10 бутонів.

Насичений червоний колір розбавляється відливами світло-пастельних відтінків.

Цей вид мініатюрних троянд морозостійкий і витримує температуру до -29 градусів, не вимагає обов'язкового утеплення, тому що може спокійно спати під снігом.

Ідеальний для переднього плану бордюру або як контейнерна культура. Використовуйте також жовті гладіолуси і будь-які яскраві лілії разом з цією трояндою і Ви отримаєте дуже енергійний і незвичайний полісадник.

Троянда грунтопокривна 4 сезона
Код товара: 80-058
Троянда грунтопокривна 4 сезона - компактний кущ з густими махровими квітами, які стеляться вздовж нього. Завдяки своїй невибагливості і стійкості цінується багатьма поціновувачами і підходить під клімат нашої країни. Хороша для висадок в горщики, доповнення до композицій і в рокарії.
85 грн
купити
Троянда грунтопокривна Зоненширм
Код товара: 80-061
Троянда грунтопокривна Зоненширм (Sonnensсhirm)– посадіть у себе частинку сонечка, адже ці ніжно-жовті помпончики, які цвітуть на протязі всього сезону, не зможуть залишити будь-кого без посмішки. Зоненширм не вибаглива, тому може рости на бідних ґрунтах. Також вона «вихована», через що не випускає довгі пагінці, щоб не порушити форму свого кущика.
TOP-продаж
Троянда грунтопокривна Пьорпл Рейн
Код товара: 80-304
Троянда грунтопокривна Пьорпл Рейн відрізняється дуже пишним безперервним цвітінням. Недаремно її назва перекладається як "фіолетовий дощ".