Троянда Голден Шауерс
Немає в наявності
75 грн
в избранное
Тип:плетиста
Артикул:20-029
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Голден Шауерс – це американський сорт троянди, що відрізняється красивими жовтими ароматними квітами. 

Кущ розкидистий і може сягати до 300 см у висоту. 

Листки: блискучі, темно-зелені. 

Квіти великі, яскраво-жовті, спочатку ніби бокалоподібні, а при повному розпусканні напівмахрові.

Пелюстки сорт має хвилясті. На сонці квіти стають лимонними чи навіть кремового кольору. Таке різнобарв’я відтінків додає троянді ще більшої привабливості. Голден Шауерс має два періоди пишного цвітіння за сезон. 

Посадка та догляд: для посадки потрібно вибрати сонячне місце. Грунт має бути багатим на поживні речовини. Квіти, що перецвіли потрібно вчасно зрізати. Для профілактики рослину обприскують інсектицидами та фунгіцидами. 
Використання: ідеально підходить для створення красиво квітучих арок. Якщо кущ сильно обрізувати, можна отримати гарну жовту кущову красуню-троянду.

Троянда плетиста Голден Гейт
Код товара: 80-374
Троянда Голден Гейт - сильноросла плетиста троянда, яка має квіти золотого кольору, які згодом вигорають до жовтих. Махрові та великі квітки вкривають весь кущ, тому що на одному стеблі від 5 до 10 штук, які цвітуть постійно та мають приємний лимонний аромат. Кущ потребує опори, густий, ідеально підійде для обрамлення арки.
85 грн
купити
TOP-продаж
Троянда напівплетиста Айконік
Код товара: 80-510
Троянда напівплетиста Айконік - незвичайна сучасна троянда з яскравими жовтими квітами. Квіти: яскраво-жовті з червоним центром, вони напівмахрові з чудовим ароматом, що полонить все довкола. Квіти здалека нагадують незвичайний гібіскус.
85 грн
купити
Троянда плетиста Оранж Мейландіна
Код товара: 80-403
Роза Оранж Мейландина (Orange Meillandina) – плетиста форма мініатюрної рози. Чудово прекрасить вашу альтанку або арку. Може вирощуватися в контейнері, на балконі або на терасі.
79 грн
купити