Троянда флорібунда Ізі Даз Іт (Easy Does It)
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:Флорібунда
Артикул:80-020
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Якщо говорити про троянді Easy Does It, то у квітникарів не вистачає слів, щоб висловити своє захоплення нею. У цієї назви є безліч варіантів перекладу з англійської, але, мабуть, найкращий для троянди - це «Простота і досконалість». Її досить великі махрові квітки (до 10 см) з різьбленими пелюстками відразу ж привертають увагу.

Кущ висотою 90 см, шириною 80 см, листя темно-зелене, блискуче.

Діаметр квітки не перевищує 9 см, але для троянд групи флорібунда - це гідний показник. Крім цього, квітка має виражений аромат.

Квітка у Easy Does It - красива, махрова і яскрава з безліччю різьблених пелюсток і легким ароматом.

Яскраво-червоний колір на початку розпускання бутона, при цьому в міру розпуску квітки можна спостерігати цілу гаму відтінків: від абрикосового і апельсинового до персикового.

Аромат приємний, легкий, фруктовий. Період цвітіння триває практично безперервно, весь сезон.

Своєрідним бонусом до всіх перерахованих вище якостей цього сорту слід віднести те, що квітки Ізі Даз іт абсолютно не бояться дощу.

Крім того, троянда володіє сильною стійкістю до борошнистої роси і чорної плямистості.

Троянда Easy Does It стане відмінним вибором при оздобленні Вашого саду. Неперевершено буде виглядати як в одиночних, так і в групових посадках.

Троянда флорібунда Лаваглют
Код товара: 30-105
Троянда флорібунда Лаваглют – має яскраві квіти та привабливу форму кущика. Бутони на кінчиках мають білі краї, що додає їм ще більшого шарму. В ландшафтному дизайні використовується в групових посадках або групами.
Троянда флорібунда Ювілей принца Монако
Код товара: 80-075
Троянда флорібунда Ювілей принца Монако (Jubile du Prince de Monaco) – має дивовижні квіти, які наче лялечки надягнули святкові білі плаття з рожевим обрамленням. Така краса не зможе залишити жодного байдужого з Ваших відвідувачів або гостей у Вашому домі або по дорозі до входу в буд
Троянда флорібунда Торнадо
Код товара: 80-214
Троянда флорібунда Торнадо - яскрава троянда з красивими великими напівмахровими квітами, розміщеними на коротких жорстких пагонах.