Троянда флорібунда Ізі Даз Іт (Easy Does It)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:Флорібунда
Артикул:80-020
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Якщо говорити про троянді Easy Does It, то у квітникарів не вистачає слів, щоб висловити своє захоплення нею. У цієї назви є безліч варіантів перекладу з англійської, але, мабуть, найкращий для троянди - це «Простота і досконалість». Її досить великі махрові квітки (до 10 см) з різьбленими пелюстками відразу ж привертають увагу.

Кущ висотою 90 см, шириною 80 см, листя темно-зелене, блискуче.

Діаметр квітки не перевищує 9 см, але для троянд групи флорібунда - це гідний показник. Крім цього, квітка має виражений аромат.

Квітка у Easy Does It - красива, махрова і яскрава з безліччю різьблених пелюсток і легким ароматом.

Яскраво-червоний колір на початку розпускання бутона, при цьому в міру розпуску квітки можна спостерігати цілу гаму відтінків: від абрикосового і апельсинового до персикового.

Аромат приємний, легкий, фруктовий. Період цвітіння триває практично безперервно, весь сезон.

Своєрідним бонусом до всіх перерахованих вище якостей цього сорту слід віднести те, що квітки Ізі Даз іт абсолютно не бояться дощу.

Крім того, троянда володіє сильною стійкістю до борошнистої роси і чорної плямистості.

Троянда Easy Does It стане відмінним вибором при оздобленні Вашого саду. Неперевершено буде виглядати як в одиночних, так і в групових посадках.

Троянда флорібунда Малікорн
Код товара: 80-937
Троянда флорібунда Малікорн - стане чудовим акцентом на вашій клумбі, оскільки поєднує в собі вишневий і шоколадний відтінок з темно-червоним кольором. Виведена ж була у Франції відомим селекціонером на честь якого і була названа.
69 грн
купити
Троянда флорібунда Айс фо ю
Код товара: 80-911
Троянда флорібунда Айс фо ю (Eyes for You) - результат схрещування Персидської троянди та Блю фо ю 2008 року у Великобританії.
99 грн
купити
Троянда флорібунда Робін Гуд
Код товара: 80-301
Троянда флорібунда Робін Гуд – являється одною з найяскравіших представниць мускусних троянд, яка радує своїм цвітінням протягом сезону. Квіти цього сорту невеликі за розміром, вишнево-червонуватого кольору, напівмахрові, чашовидної форми.
85 грн
купити