Троянда флорібунда Ізі Даз Іт (Easy Does It)
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:Флорібунда
Артикул:80-020
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Якщо говорити про троянді Easy Does It, то у квітникарів не вистачає слів, щоб висловити своє захоплення нею. У цієї назви є безліч варіантів перекладу з англійської, але, мабуть, найкращий для троянди - це «Простота і досконалість». Її досить великі махрові квітки (до 10 см) з різьбленими пелюстками відразу ж привертають увагу.

Кущ висотою 90 см, шириною 80 см, листя темно-зелене, блискуче.

Діаметр квітки не перевищує 9 см, але для троянд групи флорібунда - це гідний показник. Крім цього, квітка має виражений аромат.

Квітка у Easy Does It - красива, махрова і яскрава з безліччю різьблених пелюсток і легким ароматом.

Яскраво-червоний колір на початку розпускання бутона, при цьому в міру розпуску квітки можна спостерігати цілу гаму відтінків: від абрикосового і апельсинового до персикового.

Аромат приємний, легкий, фруктовий. Період цвітіння триває практично безперервно, весь сезон.

Своєрідним бонусом до всіх перерахованих вище якостей цього сорту слід віднести те, що квітки Ізі Даз іт абсолютно не бояться дощу.

Крім того, троянда володіє сильною стійкістю до борошнистої роси і чорної плямистості.

Троянда Easy Does It стане відмінним вибором при оздобленні Вашого саду. Неперевершено буде виглядати як в одиночних, так і в групових посадках.

Троянда флорібунда Мінерва (ароматна)
Код товара: 80-410
Троянда Мінерва - дивовижа троянда з махровими пелюстками фіолетового кольору. Квітки виглядають дуже святково та поважно на кущі. Відноситься до, так званих, синіх троянд. Має солодкий аромат, який притаманний сортам цих кольорів.
85 грн
купити
Новинка
Троянда флорібунда Блаувештадт
Код товара: 80-347
Троянда Блаувештадт - флорібунда з ніжними квітами фіолетового кольору з одного боку, а з іншого більш світліші - ближче до рожевого. Сорт має гарний та духмяний аромат. Кущ середньої висоти, тримається купи, повністю вкривається, зібраними у суцвіття, прекрасними квіточками. Блаувештадт був виведений в Нідерландах в 2007 році.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Лаваглют
Код товара: 30-105
Троянда флорібунда Лаваглют – має яскраві квіти та привабливу форму кущика. Бутони на кінчиках мають білі краї, що додає їм ще більшого шарму. В ландшафтному дизайні використовується в групових посадках або групами.