Троянда флорібунда Віши (Vichy)
Немає в наявності
79 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:БА35
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Віши (Vichy) - ніжний рожево-вершковий бутон наповнює атмосферу сильним цитрусовим ароматом. Невинний вигляд квітки добре підходить до весільних композицій і надає обстановці романтичності.

Кущ потужний, швидко росте вгору до 80-100 см і в широчінь до 50-60 см. На гілках троянди зібрані в суцвіття по 3-5 бутонів.

Квітка напівкуляста, глибока, безліч пелюсток дивляться всередину. Розпускається бутон до 5-7 см в діаметрі. Має дуже ніжне рожеве забарвлення з вершковим відтінком. У розкритому вигляді визирає жовтенька серединка.

Цвітіння практично безперервне

Аромат виразний, сильний і цитрусовий.

Троянда флорібунда Віши (Vichy) дуже добре протистоїть хворобам і погоднім умовам.

Троянда флорібунда 4-х вітрів
Код товара: 80-900
Троянда чотирьох вітрів - сорт селекції Дельбара, який вивели у Франції в 2005 році. Таку назву цей сорт отримав за рахунок оригінального аромату, в якому вдало поєднані фруктові та деревні нотки.
Троянда флорібунда Інгліш Сонет, в контейнері
Код товара: 80-707
Троянда Інгліш Сонет - флорібунда з пристрасним ароматом та неймовірно чудовим безперервним цвітінням. Кущ міцний, гарно тримає форму, не розвалюється та легко піддається обрізці. На ньому швидко з'являються нові квіти, які знову і знову цвітуть аж до морозів.
Троянда флорібунда Аут оф Розенхайм (Out of Rosenheim)
Код товара: 80-006
Аут оф Розенхейм - справжнє диво в арсеналі прихильників троянд. Темне забарвлення рослини робить її виразною і помітою на будь-якому фоні, а також прекрасно компенсує практично повну відсутність аромату.