Троянда флорібунда Торнадо
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:флорібунда
Артикул:80-214
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Торнадо - яскрава троянда з красивими великими напівмахровими квітами, розміщеними на коротких жорстких пагонах.

Квітки: 6-7 см в діаметрі яскравого оранжево-червоного або чорного забарвлення чашоподібної форми,і з золотими тичинками в центрі. Цвіте рясно усе літо та осінь.

Висота куща досягає 90см. Ширина - 50-60 см.

Листя - насиченого зеленого кольору.

Стійкість до погодних умов і захворювань: хворіє рідко, завдяки чому його часто висаджують у громадських місцях. Чудово переносить дощ. Гарно підходить для прикрашення живоплоту.

Аромат слабкий.

Троянда флорібунда Спарклін Раффлз
Код товара: ГМ06
Троянда Спарклін Раффлз належить до серії мереживних троянд. Захоплює неповторною хвилястою формою пелюсток та рясним довготривалим цвітінням.
Троянда флорібунда Джекіс Фаворит
Код товара: 80-512
Надзвичайно ніжна флорібунда Джекіс Фаворит має незрівнянний аромат та дуже рясно цвіте. Квіти: лагідно рожеві. напівмахрові, зібрані у величезні суцвіття. Діаметр однієї квіточки 5-6 см. Квіточок у суцвітті аж 10!
85 грн
купити
Троянда флорібунда Джулія Чайлд (Julia Child)
Код товара: 80-034
Розпускаються троянди Julia Child - немов маленькі сонечка, вони яскраві і роблять сад світлішим. Ці квітки символізують літо і тепло, пелюстки не вигоряють на сонці, а під час дощу навіть стають яскравішими! Джулія Чайлд - прекрасна і невибаглива троянда сучасної селекції, заслуговує на увагу садівників.