Троянда флорібунда Торнадо
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-214
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Торнадо - яскрава троянда з красивими великими напівмахровими квітами, розміщеними на коротких жорстких пагонах.

Квітки: 6-7 см в діаметрі яскравого оранжево-червоного або чорного забарвлення чашоподібної форми,і з золотими тичинками в центрі. Цвіте рясно усе літо та осінь.

Висота куща досягає 90см. Ширина - 50-60 см.

Листя - насиченого зеленого кольору.

Стійкість до погодних умов і захворювань: хворіє рідко, завдяки чому його часто висаджують у громадських місцях. Чудово переносить дощ. Гарно підходить для прикрашення живоплоту.

Аромат слабкий.

Троянда флорібунда Робін Гуд, в контейнері
Код товара: 80-301
Троянда флорібунда Робін Гуд – являється одною з найяскравіших представниць мускусних троянд, яка радує своїм цвітінням протягом сезону. Квіти цього сорту невеликі за розміром, вишнево-червонуватого кольору, напівмахрові, чашовидної форми.
Троянда флорібунда Ютерзен Розенкьоніген
Код товара: 80-066
Троянда Ютерзен Розенкьоніген (Uetersens Rosenkonigin) – ця красуня родом з Німеччини має загострені бутончики з ніжним ароматом, чимось ззовні схожі на квіти гвоздики. Влітку квіти з’являються у великій кількості, тому кущ створює яскравий акцент, тому де створити цей акцент діло Ваших рук та фантазії.
Новинка
Троянда флорібунда Грейт Норс Істен Роуз (Great North Eastern Rose)
Код товара: 80-001
"Грейт Ноф Істен Роуз" - чудова ніжно-біла троянда з кремовим центром. Витончені подовжені бутони поступово переходять у квіти класичної, бокаловидной форми, цвітіння в кистях по 5-7 шт. При повному розкритті серединка не видна. Квітка махрова, по 25-40 пелюсток у бутоні, насиченому солодким ароматом.