Троянда флорібунда Тіль Ойленшпігель (Till Eulenspiegel)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:БА33
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1 год
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Тіль Ойленшпігель (Till Eulenspiegel) - червоні невеликі помпончики будуть радувати Вас майже безперервно. Добре виглядають на передньому плані композицій і в якості бордюрів.

Кущ компактний, 70 на 50 см., З густим листям насиченого глянцевого зеленого кольору.

Квіти не вигоряють під тривалим сонцем, мають форму помпона за рахунок загнутих вгору махрових пелюсток. За розміром невеликі, в діаметрі близько 5-7 см, але при цьому виглядають пишно, завдяки своїй округлій формі і суцвіть по 3-5 бутонів. Колір відрізняється своєю яскравістю, поєднує стійкі відтінки червоного і рожевого.

Цвітіння повторне, майже безперервне.

Аромат середньої сили.

Троянда флорібунда Тіль Ойленшпігель (Till Eulenspiegel) має хорошу стійкість проти борошнистої роси і високу стійкість проти плямистості. Від дощу тільки деякі квіти можуть отримати пошкодження.

Агріколь для троянд (рясне, тривале цвітіння та великі квіти)
Код товара: БА641
Склад: Азот 32%, Фосфор 14%, Калій 16% Ефект: правильне зростання, рясне цвітіння, інтенсивне забарвлення, підвищена зимостійкість тапідвищення стійкість до хвороб Спосіб застосування: розсипати навколо та перемішати з грунтом, пролити водою
199 грн
купити
Троянда флорібунда Аут оф Розенхайм (Out of Rosenheim)
Код товара: 80-006
Аут оф Розенхейм - справжнє диво в арсеналі прихильників троянд. Темне забарвлення рослини робить її виразною і помітою на будь-якому фоні, а також прекрасно компенсує практично повну відсутність аромату.
Троянда флорібунда Стефанія Бароні
Код товара: 80-913
Троянда флорібунда Стефанія Бароні - неймовірно ніжні квіти цієї красуні закохують у себе з першого погляду. Головною особливістю є висока декоративність. Представлена була світу у 2010 році.