Троянда флорібунда Спарклін Раффлз
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:ГМ06
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Спарклін Раффлз належить до серії мереживних троянд. Захоплює неповторною хвилястою формою пелюсток та рясним довготривалим цвітінням.

Походить вона з Нідерландів, де була виведена у 2001 році.

Така троянда досить кущиста, має висоту близько 50 см.

Квіти у Спарклін великі, буввають до 8 см в діаметрі, густомахрові. Пелюстки незвичної форми: від мереживно хвилястих до зубчастих. Колір квітів насичений рожево-червоний, краї сріблясто-білі. Вони переважно зібрані у китиці по 2-5 штук.

Аромат квітів легкий і ніжний.

Цвітіння дуже рясне і пишне. Триває з початку червня і до осені.

Сорт стійкий до морозів та грибкових захворювань.

Використання: мереживна красуня Спарклін Раффлз прекрасно доповнить клумбу чи розарій, стане ізюминкою квіткової композиції. Її можна висаджувати і в контейнері, що дозволить прикрасити сумний балкон чи тирасу на довгий час, адже цвітіння у неї затяжне!

 

Троянда флорібунда Ліола
Код товара: 80-506
Троянда Ліола має хвилясті кремово-рожеві квіти. Висота троянди сягає 70-90 см, ширина 100 см. Сорт дуже цікавим та цінується за високу стійкість до дощу. Борошнистою росою та плямистістю майже не вражається.
65 грн
купити
Троянда флорібунда Баллада
Код товара: 80-948
Троянда флорібунда Баллада - романтична ніжна троянда універсального призначення, адже буде як ідеальним доповненням в розаріях, так і ефектним елементом в озелененні місцевих територій. Часто використовується для штамбового щеплення.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Ютерзен Розенкьоніген
Код товара: 80-066
Троянда Ютерзен Розенкьоніген (Uetersens Rosenkonigin) – ця красуня родом з Німеччини має загострені бутончики з ніжним ароматом, чимось ззовні схожі на квіти гвоздики. Влітку квіти з’являються у великій кількості, тому кущ створює яскравий акцент, тому де створити цей акцент діло Ваших рук та фантазії.