Троянда флорібунда Спарклін Раффлз
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:ГМ06
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Спарклін Раффлз належить до серії мереживних троянд. Захоплює неповторною хвилястою формою пелюсток та рясним довготривалим цвітінням.

Походить вона з Нідерландів, де була виведена у 2001 році.

Така троянда досить кущиста, має висоту близько 50 см.

Квіти у Спарклін великі, буввають до 8 см в діаметрі, густомахрові. Пелюстки незвичної форми: від мереживно хвилястих до зубчастих. Колір квітів насичений рожево-червоний, краї сріблясто-білі. Вони переважно зібрані у китиці по 2-5 штук.

Аромат квітів легкий і ніжний.

Цвітіння дуже рясне і пишне. Триває з початку червня і до осені.

Сорт стійкий до морозів та грибкових захворювань.

Використання: мереживна красуня Спарклін Раффлз прекрасно доповнить клумбу чи розарій, стане ізюминкою квіткової композиції. Її можна висаджувати і в контейнері, що дозволить прикрасити сумний балкон чи тирасу на довгий час, адже цвітіння у неї затяжне!

 

Троянда флорібунда Бургунді Айс (Burgundy Ice)
Код товара: 80-014
Троянда пурпурна Бургунді Айс - квітка чудового чорнично-сливового відтінку, який не втрачає свою насиченість ні під впливом спекотного сонця, ні від проливного дощу, з димчастим реверсом, чашоподібна, махрова - нікого не залишить байдужим.
Троянда флорібунда Парфум Флауер Циркус ( Parfum Flower Circus)
Код товара: 80-939
Троянда флорібунда Парфум Флауер Циркус ( Parfum Flower Circus) - сорт німецької селекції 2007 року. Головною цінністю і особливістю сорту є те, що він цвіте безперервно, а точніше весь сезон. Відноситься до класу низькорослих флорібунд, тобто патіо.
Троянда флорібунда Ханс Гоневейн Роуз
Код товара: 80-906
Троянда флорібунда Ханс Гоневейн Роуз - новий сорт голландської селекції, що має багато перемог та нагород у міжнародних конкурсах завдяки незвичайній формі квітів.
99 грн
купити