Троянда флорібунда Сансет Бульвар
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:
Артикул:80-117
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:1-2 роки
задати запитання спеціалісту

Яскрава британська красуня Сансет Бульвар отримувала нагороду "Троянда року" завдяки пишному цвітінню та неймовірним помаранчево-абрикосовими квітам.

Троянда флорібунда Сансет Бульвар сягає до 80см у висоту, причому ширина його складає 60 см.

Квіти: розміщені по 3-5 шт. на одному стеблі. Мають неповторний помаранчево-абрикосовий колір та легкий ніжний аромат. Цвітіння дуже пишне та майже безперервне.

Сорт відрізняється високою стійкістю до хвороб.

Використання: Троянда Сансет Бульвар чудово підходить для бордюрних посадок, створюючи яскраві акценти у Вашому саду. 

Троянда флорібунда Марі Кюрі
Код товара: 80-606
Троянда флорібунда Марі Кюрі - вражає своїм головним достоїнством змінювати відтінок квітів по мірі їх розпускання від вишнево-рожевого до ніжного абрикосово-кремового відтінку. Ефектно буде виглядати як в ландшафтних композиціях, так і в одиночних посадках.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Джекіс Фаворит
Код товара: 80-512
Надзвичайно ніжна флорібунда Джекіс Фаворит має незрівнянний аромат та дуже рясно цвіте. Квіти: лагідно рожеві. напівмахрові, зібрані у величезні суцвіття. Діаметр однієї квіточки 5-6 см. Квіточок у суцвітті аж 10!
85 грн
купити
Троянда флорібунда Ювілей принца Монако
Код товара: 80-075
Троянда флорібунда Ювілей принца Монако (Jubile du Prince de Monaco) – має дивовижні квіти, які наче лялечки надягнули святкові білі плаття з рожевим обрамленням. Така краса не зможе залишити жодного байдужого з Ваших відвідувачів або гостей у Вашому домі або по дорозі до входу в буд
65 грн
купити