Троянда флорібунда Рів'єра (Riviera)
Немає в наявності
52 грн
в избранное
Тип:Флорібунда
Артикул:80-007
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда Рів'єра хизується своєю привабливою двохкольоровою гамою бутонів з плавними червоними переливами. Справжня досконалість!

Кожен бутон має форму келиха розміром 6 см і всередині кожного знаходиться приблизно 50 пелюсток.

Квітка середнього розміру, бутон має форму келиха розміром до 9 см. Квітки найчастіше поодинокі, зрідка розташовані в невеликих кистях, на довгих міцних пагонах, саме тому троянди цього сорту часто використовуються для зрізання.

Висота куща 100см. Кущ сильний, стійкий до захворювань. При правильному догляді ця рожева квітка з біло-бузковим відтінком в основі на зовнішніх пелюстках дозволить милуватися її красою упродовж тривалого часу.

Цвітіння триває до листопада. Аромат слабкий, практично відсутній.

Роза Рів'єра - одна з найбільш ніжних і вишуканих квітів, тому має повне право бути присутньою на таких урочистостях, як весілля або ювілей.

Троянда флорібунда Мідсаммер (Midsummer)
Код товара: 80-043
Дуже виразна, розкішна і сильноросла троянда групи флорібунда - Мідсаммер - володіє дивовижним соковитим забарвленням і привабливими трояндочками.
Троянда флорібунда Пастелла
Код товара: 80-215
Троянда флорібунда Пастелла (Pastella)– цікавий та розкішний сорт, який зваблюватиме Вас своїми квітами кремового кольору з рожевим відтінком до країв та чудовим пряним ароматом.
Троянда флорібунда Леонардо да Вінчі, в контейнері
Код товара: 80-069
Троянда флорібунда Леонардо да Вінчі (Leonardo da Vinci) – компактний кущ з соковитими рожевими бутонами на фоні темно-зеленого листя виглядає дуже розкішно та радує око. Квітка названа на честь відомого художника, не може бути не видатною та не гарною, тому обов’язково додайте собі естетичного задоволення і висадіть в своєму саду декілька кущів.