Троянда флорібунда Розенфі (Rosenfee)
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-011
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянди Rosenfee стануть неймовірною прикрасою для саду, квіткових клумб або змішаних посадок. Ці великі флорибунди дивують рясним цвітінням густомахрових ностальгічних квіток зі свіжим ароматом.

Кущ компактний, висотою до 70 см, розмір куща 70 х 50 см.

Лист темно-зелений, маленький, напівглянцевий.

Квітки: ніжні рожево-коралові бутони розкриваючись, представляють світу чисто-рожеві квітки, в діаметрі 10-11 см.

Цвітіння: рясне, повторне. Кожна квітка тримає декоративність до 3-х тижнів, прекрасно витримуючи дощ і вітер.

Прекрасний життєздатний сорт: у цього сорту спостерігається висока стійкість до захворювань, морозостійкість, невимогливість до грунту та можливість швидко адаптуватися до зміни клімату.

Троянда флорібунда 4-х вітрів
Код товара: 30-012
Троянда чотирьох вітрів - сорт селекції Дельбара, який вивели у Франції в 2005 році. Таку назву цей сорт отримав за рахунок оригінального аромату, в якому вдало поєднані фруктові та деревні нотки.
Троянда флорібунда Ів Пежо, в контейнері
Код товара: 80-071
Троянда флорібунда Ів Пежо (Yves Piaget) – з першого погляду це представниця чайно-гібридних, але її дивовижні бутони, які нагадують піон з хвилястими пелюсточками говорять про інше. Дуже щедро і довго цвіте, тому Ви зможете насолоджуватися сильними дивовижними ароматами на протязі всього сезону.
Троянда флорібунда Квін оф Хьорст, в контейнері
Код товара: 80-070
Троянда флорібунда Квін оф Хьортс (Queen of Hearts) – вертикальний кущ квіти якого мають неймовірний легкий аромат та величний зовнішній вигляд з великою кількістю пелюсточків, від чого здається, що вона дуже наповнена та набуває різних відтінків з якого боку не глянь. А самі суцвіття не вигорають від сонечка та не бояться поганої погоди.