Троянда флорібунда Розенфі (Rosenfee)
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-011
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянди Rosenfee стануть неймовірною прикрасою для саду, квіткових клумб або змішаних посадок. Ці великі флорибунди дивують рясним цвітінням густомахрових ностальгічних квіток зі свіжим ароматом.

Кущ компактний, висотою до 70 см, розмір куща 70 х 50 см.

Лист темно-зелений, маленький, напівглянцевий.

Квітки: ніжні рожево-коралові бутони розкриваючись, представляють світу чисто-рожеві квітки, в діаметрі 10-11 см.

Цвітіння: рясне, повторне. Кожна квітка тримає декоративність до 3-х тижнів, прекрасно витримуючи дощ і вітер.

Прекрасний життєздатний сорт: у цього сорту спостерігається висока стійкість до захворювань, морозостійкість, невимогливість до грунту та можливість швидко адаптуватися до зміни клімату.

Новинка
Троянда флорібунда Блаувештадт
Код товара: 80-347
Троянда Блаувештадт - флорібунда з ніжними квітами фіолетового кольору з одного боку, а з іншого більш світліші - ближче до рожевого. Сорт має гарний та духмяний аромат. Кущ середньої висоти, тримається купи, повністю вкривається, зібраними у суцвіття, прекрасними квіточками. Блаувештадт був виведений в Нідерландах в 2007 році.
85 грн
купити
Новинка
Троянда флорібунда Ману Мейян
Код товара: 80-350
Троянда Ману Мейян - має квіти насиченого рожевого кольору, формою нагадують чайно-гібридні троянди, але через те, що в суцвітті їх утворюється до 10 штук сорт віднесли до флорібунд. Додаткової вишуканості додають хвильки на краях пелюстків. Ману Мейян цвіте безперервно весь сезон, невисока, зазвичай до 100 см, тому їй легко знайти місце в своєму саду.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Король Артур
Код товара: 80-76
Троянда флорібунда Король Артур (King Arthur) – отримана в результаті схрещування сортів селекції старинних троянд флорінбунда та сучасний чайно-гібридних. В результаті отримали неймовірну кущову красуню, яка взяла від своїх батьків тільки найкраще – форму бутонів, аромат, щедре цвітіння.
85 грн
купити