Троянда флорібунда Робін Гуд, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-301
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Робін Гуд являється одною з найяскравіших представниць мускусних троянд, яка радує своїм цвітінням протягом сезону. Квіти цього сорту невеликі за розміром, вишнево-червонуватого кольору, напівмахрові, чашовидної форми.

Гарно виглядатиме на газоні як окремий кущ або в поєднанні з декоративними рослинами в саду.

 

Розміри: 120-150 см у висоту та широною 120-135 см.

 

Кущ: сильнорослий, фонтаноподібний, листя темно-зелене.

 

Квіти: невеликі, яскраві, вишнево-червоні або рожево-малинові з білим центром та золотистими тичинками всередині.

 

Особливості: стебла часто прогинаються від квітів яких дуже багато (5-10 на стеблі), кущ нехворобливий, можливий ріст в напівтіні, зимостійкий, але рекомендується укривати на зиму.

 

Догляд: на весні потрібна обрізка сухих гілок та суцвіть, рекомендовано підкормлювати для кращого розвитку в період вегетації.

Троянда флорібунда Робін Гуд, в контейнері
Код товара: 80-301
Троянда флорібунда Робін Гуд – являється одною з найяскравіших представниць мускусних троянд, яка радує своїм цвітінням протягом сезону. Квіти цього сорту невеликі за розміром, вишнево-червонуватого кольору, напівмахрові, чашовидної форми.
Троянда флорібунда Чайна Гьорл, в контейнері
Код товара: 80-072
Троянда Чайна Гьорл (China Girl) – особливістю цієї флорібунди є, як мінімум, її колір та пряний аромат. Яскраві квіти відтіняють темні листочки, тому при висадках групами виглядає дуже гармонійно. Поєднуйте зі схожими кольорами від насичених до холодних відтінків або пограйте на контрасті.
Новинка
Троянда флорібунда Рів'єра (Riviera)
Код товара: 80-007
Троянда Рів'єра хизується своєю привабливою двохкольоровою гамою бутонів з плавними червоними переливами. Справжня досконалість!