Троянда флорібунда Робін Гуд
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:флорібунда
Артикул:80-301
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Робін Гуд являється одною з найяскравіших представниць мускусних троянд, яка радує своїм цвітінням протягом сезону. Квіти цього сорту невеликі за розміром, вишнево-червонуватого кольору, напівмахрові, чашовидної форми.

Гарно виглядатиме на газоні як окремий кущ або в поєднанні з декоративними рослинами в саду.

 Розміри: 120-150 см у висоту та широною 120-135 см.

 Кущ: сильнорослий, фонтаноподібний, листя темно-зелене.

 Квіти: невеликі, яскраві, вишнево-червоні або рожево-малинові з білим центром та золотистими тичинками всередині.

 Особливості: стебла часто прогинаються від квітів яких дуже багато (5-10 на стеблі), кущ нехворобливий, можливий ріст в напівтіні, зимостійкий, але рекомендується укривати на зиму.

Догляд: на весні потрібна обрізка сухих гілок та суцвіть, рекомендовано підкормлювати для кращого розвитку в період вегетації.

TOP-продаж
Троянда флорібунда Ла Росса
Код товара: 80-507
Незрівняна яскрава Ла Росса із серії "метелики" цвіте безперервно все літо. Квіти відкриваються із темних, майже чорних бутонів. Вони напівмахрові, діаметром 9-10 см.
Троянда флорібунда Ютерзен Розенкьоніген
Код товара: 80-066
Троянда Ютерзен Розенкьоніген (Uetersens Rosenkonigin) – ця красуня родом з Німеччини має загострені бутончики з ніжним ароматом, чимось ззовні схожі на квіти гвоздики. Влітку квіти з’являються у великій кількості, тому кущ створює яскравий акцент, тому де створити цей акцент діло Ваших рук та фантазії.
Новинка
Троянда флорібунда Плантен ун Бломен (Planten un Blomen)
Код товара: 80-031
Троянда Плантен ун Бломен - це троянда нового покоління: барвиста, декоративна, довгоквітуча, дуже здорова і витривала. Душа цієї троянди - радість життя і літа.
85 грн
купити