Троянда флорібунда Революшн (Revolucion)
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:Флорібунда
Артикул:80-002
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корень упакован.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Революшн (Revolucion) - створить яскравий вибух кольору і буде радувати вас прекрасним цвітінням! Ця новинка дійсно може бути названа «революційною» - троянди кольору вогню з відтінками помаранчевого, жовтого, червоного.
Відмінно тримає свій яскравий оранжево-червоний колір, практично не вигоряє до кінця життя квітки, а квіти навіть з першого цвітіння тримаються більше тижня.

Діаметр квітки 8 см.

Кущ густий, акуратної форми, висотою 80-100 см, стебла прямі, міцні, ширина куща до 60 см.

Листя темно-зеленого відтінку, глянцеві, надають особливу родзинку. Підходить для створення незабутніх квіткових клумб.

На одному пагоні утворюється відразу кілька чарівних бутонів, розпускаючись чарує апельсиново-червоним відтінком.

Колір помаранчевий, в прохолодну погоду більш насичений. Квітки середнього розміру, махрові до 25 пелюсток, цвітуть дуже рясно весь сезон. Квіти добре переносять дощ і довго зберігаються на сонці.
Сорт морозостійкий, тому навіть в холоди троянда Революшн буде радувати ваш погляд, до того ж восени забарвлення квітів стає ще більш інтенсивне та наче світиться.

Троянда флорібунда Аспірин
Код товара: 20-021
Троянда флорібунда Аспірин – квітку назвали для компанії «Bayer» на честь річниці випуску відомих нам ліків. Частково її можна віднести до кожного виду троянд за ті чи інші характеристики, але вона все одно ідеально підходить для висадок на маленькій клумбі і для грандіозної задумки в ландшафтному дизайні.
Троянда флорібунда Мідсаммер (Midsummer)
Код товара: 80-043
Дуже виразна, розкішна і сильноросла троянда групи флорібунда - Мідсаммер - володіє дивовижним соковитим забарвленням і привабливими трояндочками.
Троянда флорібунда Летс Селебрейт, в контейнері
Код товара: 80-207
Троянда флорібунда Летс Селебрейт (Let`s Celebrate)– сорт відносно новий, був виведений у 2011 році. Приваблює своїм двокольоровим сріблясто- білим та фіолетово-бузковим забарвленням квітів, що стане чудовим доповненням будь-якого саду.