Троянда флорібунда Революшн (Revolucion)
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:Флорібунда
Артикул:80-002
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корень упакован.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Революшн (Revolucion) - створить яскравий вибух кольору і буде радувати вас прекрасним цвітінням! Ця новинка дійсно може бути названа «революційною» - троянди кольору вогню з відтінками помаранчевого, жовтого, червоного.
Відмінно тримає свій яскравий оранжево-червоний колір, практично не вигоряє до кінця життя квітки, а квіти навіть з першого цвітіння тримаються більше тижня.

Діаметр квітки 8 см.

Кущ густий, акуратної форми, висотою 80-100 см, стебла прямі, міцні, ширина куща до 60 см.

Листя темно-зеленого відтінку, глянцеві, надають особливу родзинку. Підходить для створення незабутніх квіткових клумб.

На одному пагоні утворюється відразу кілька чарівних бутонів, розпускаючись чарує апельсиново-червоним відтінком.

Колір помаранчевий, в прохолодну погоду більш насичений. Квітки середнього розміру, махрові до 25 пелюсток, цвітуть дуже рясно весь сезон. Квіти добре переносять дощ і довго зберігаються на сонці.
Сорт морозостійкий, тому навіть в холоди троянда Революшн буде радувати ваш погляд, до того ж восени забарвлення квітів стає ще більш інтенсивне та наче світиться.

Троянда флорібунда Спарклін Раффлз
Код товара: ГМ06
Троянда Спарклін Раффлз належить до серії мереживних троянд. Захоплює неповторною хвилястою формою пелюсток та рясним довготривалим цвітінням.
Новинка
Троянда флорібунда Грейт Норс Істен Роуз (Great North Eastern Rose)
Код товара: 80-001
"Грейт Ноф Істен Роуз" - чудова ніжно-біла троянда з кремовим центром. Витончені подовжені бутони поступово переходять у квіти класичної, бокаловидной форми, цвітіння в кистях по 5-7 шт. При повному розкритті серединка не видна. Квітка махрова, по 25-40 пелюсток у бутоні, насиченому солодким ароматом.
Троянда флорібунда Торнадо
Код товара: 80-214
Троянда флорібунда Торнадо - яскрава троянда з красивими великими напівмахровими квітами, розміщеними на коротких жорстких пагонах.
85 грн
купити