Троянда флорібунда Плантен ун Бломен (Planten un Blomen)
Немає в наявності
72 грн
в избранное
Тип:Флорібунда
Артикул:80-031
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда Плантен ун Бломен - це троянда нового покоління: барвиста, декоративна, довгоквітуча, дуже здорова і витривала. Душа цієї троянди - радість життя і літа.

Кущ компактний, висотою 70-80 см, ширина - 40-70 см. Лист яскраво-зелений, середній, глянсовий, щільний.

Безліч вогненних, махрових (35-37 пелюсток) квітів, всередині яскраво-червоних, зовні сріблястих. Квіти близько 5-7 см, махрові. Квіти з'являються у великих суцвіттях, які рясно покривають кущ. Пелюстки добре тримають дощ.

Сорт цілком вважається здоровим і невибагливим, навіть в поганому кліматі рідко уражається захворюваннями. Забарвлення квіток не вигоряє, форма довго тримається.

Стійкість до захворювань дуже висока, дуже морозостійкий сорт, добре переносить спекотне літо.

Троянди Planten un Blomen гарні для групових посадок і бордюрів. можуть рости у вазонах.

Троянда флорібунда Ізі Даз Іт (Easy Does It)
Код товара: 80-020
Якщо говорити про троянді Easy Does It, то у квітникарів не вистачає слів, щоб висловити своє захоплення нею. У цієї назви є безліч варіантів перекладу з англійської, але, мабуть, найкращий для троянди - це «Простота і досконалість». Її досить великі махрові квітки (до 10 см) з різьбленими пелюстками відразу ж привертають увагу.
Троянда флорібунда Джулія Чайлд (Julia Child)
Код товара: 80-034
Розпускаються троянди Julia Child - немов маленькі сонечка, вони яскраві і роблять сад світлішим. Ці квітки символізують літо і тепло, пелюстки не вигоряють на сонці, а під час дощу навіть стають яскравішими! Джулія Чайлд - прекрасна і невибаглива троянда сучасної селекції, заслуговує на увагу садівників.
Троянда флорібунда Помпонелла
Код товара: 80-074
Троянда флорібунда Помпонела (Pomponella) – клумбова красуня, квіти якої мають форму помпончиків, звідки і виникла її назва. Бутони повільно розпускаються і довго тримають на кущі. Великі та махрові квіти на фоні темно-зелених листків будуть виглядати розкішно та велично, тому прикрасьте Ваш сад.