Троянда флорібунда Плантен ун Бломен (Planten un Blomen)
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:Флорібунда
Артикул:80-031
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Плантен ун Бломен - це троянда нового покоління: барвиста, декоративна, довгоквітуча, дуже здорова і витривала. Душа цієї троянди - радість життя і літа.

Кущ: компактний, висотою 70-80 см, ширина - 40-70 см.

Листя: яскраво-зелений, середній, глянсовий, щільний.

Квіти: безліч вогненних, махрових (35-37 пелюсток) квітів, всередині яскраво-червоних, зовні сріблястих, близько 5-7 см, махрові.  З'являються у великих суцвіттях, які рясно покривають кущ. Пелюстки добре тримають дощ.  Забарвлення квіток не вигоряє, форма довго тримається.

Особливості: сорт цілком вважається здоровим і невибагливим, навіть в поганому кліматі рідко уражається захворюваннями. Стійкість до захворювань дуже висока, дуже морозостійкий сорт, добре переносить спекотне літо.

Троянди Planten un Blomen гарні для групових посадок і бордюрів. Можуть рости у вазонах.

Троянда флорібунда Помпонелла
Код товара: 80-074
Троянда флорібунда Помпонела (Pomponella) – клумбова красуня, квіти якої мають форму помпончиків, звідки і виникла її назва. Бутони повільно розпускаються і довго тримають на кущі. Великі та махрові квіти на фоні темно-зелених листків будуть виглядати розкішно та велично, тому прикрасьте Ваш сад.
Троянда флорібунда Концерто 94
Код товара: 80-604
Троянда Концерто 94 - вражає своїми квітами, що по формі нагадують ніжні зефіринки з незвичним для всіх абрикосово-рожевим кольором.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Фо ю Айс Онлі
Код товара: 80-912
Троянда флорібунда Фо ю Айс Онлі - новий сорт американської селекції, що став надзвичайно цікавим своїм обобливим забарвленням, його досить часто порівнюють з грою кольорів при заході сонця. На виведення сього сорту Крісу Уорнеру знадобилось 30 років! Нагороджена премією "Троянда року" 2015р.
99 грн
купити