Троянда флорібунда Оранж де Лемон
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТФ04
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Оранж де Лемон— новий сорт троянд. Вона оживляє сад, надає йому новий неповторний колір, повз ці троянди неможливо пройти з байдужим поглядом, вони заворожать кожного. Цей сорт отримав декілька нагород.

Розміри: кущ у висоту сягає понад 150-160 см, а ширина залежить від надання форми та обрізки.

Квіти: крупні, в діаметрі до 8-9 см. Пелюстки махрові, у квітці їх понад 35-38 шт, яскраво-червоного кольору з золотисто-жовтими смугами різного розміру. На одному стеблі одночасно виростає три квітки. Аромат легкий та солодкий.

Особливості: сорт витримує холодні зими, має захист від хвороб, кущ компактний.

Догляд: після двох років після висадки в грунт троянду потрібно підживлювати мінеральними добривами. Її потрібно садити в захищеному від вітрів місці, а також щоб ділянка була добре освітлена сонцем. Цей сорт потребує середньокислих грунтів, не переносить застояння грунтових вод. Обрізати потрібно для формування куща та для рясного цвітіння.

Троянда флорібунда Раффлз Дрім, в контейнері
Код товара: 80-068
Троянда флорібунда Раффлз Дрім (Ruffles Dream) – особливістю і цінністю цієї рослини є її бутони, які навіть здалеку виділяють її з поміж інших. Великі, махрові, по-своєму хвилясті пелюсточки з ажурним краєм, які з’являються по 2-5 шт. на суцвітті. Ідеально підходить для висадки на клумбах, бордюрах, також себе гарно почуватиме в горшку.
Новинка
Троянда флорібунда Хоней Діжон (ароматна)
Код товара: 80-420
Троянда Хоней Діжон - ароматна флорібунда з фантастичною квіткою відтінку какао. Ця троянда стала фаворитом в світі троянд. Навіть бутони, які відцвітають мають незвичайний та заворожуючий вигляд.
65 грн
купити
Троянда флорібунда Марія Терезія
Код товара: 80-408
Троянда Марія Терезія - красива флорібунда з чашоподібними квітами, які з'являються в суцвіття по 3-5 штук та вкривають весь кущ. Чудово виглядає в поєднанні з іншими флорібундами та в посадках групами.