Троянда флорібунда Оранж де Лемон
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТФ04
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Оранж де Лемон— новий сорт троянд. Вона оживляє сад, надає йому новий неповторний колір, повз ці троянди неможливо пройти з байдужим поглядом, вони заворожать кожного. Цей сорт отримав декілька нагород.

Розміри: кущ у висоту сягає понад 150-160 см, а ширина залежить від надання форми та обрізки.

Квіти: крупні, в діаметрі до 8-9 см. Пелюстки махрові, у квітці їх понад 35-38 шт, яскраво-червоного кольору з золотисто-жовтими смугами різного розміру. На одному стеблі одночасно виростає три квітки. Аромат легкий та солодкий.

Особливості: сорт витримує холодні зими, має захист від хвороб, кущ компактний.

Догляд: після двох років після висадки в грунт троянду потрібно підживлювати мінеральними добривами. Її потрібно садити в захищеному від вітрів місці, а також щоб ділянка була добре освітлена сонцем. Цей сорт потребує середньокислих грунтів, не переносить застояння грунтових вод. Обрізати потрібно для формування куща та для рясного цвітіння.

Троянда флорібунда Розенфі (Rosenfee)
Код товара: 80-011
Троянди Rosenfee стануть неймовірною прикрасою для саду, квіткових клумб або змішаних посадок. Ці великі флорибунди дивують рясним цвітінням густомахрових ностальгічних квіток зі свіжим ароматом.
Троянда флорібунда Фрезія
Код товара: 80-407
Троянда Фрезія – вважається найкращою серед жовтих сортів флорібунди. Може рости на бідних грунтах, має високу стійкість до дощу та хвороб. Відцвівші квіточки одразу опадають, завдяки цьому троянда завжди виглядає ошатно і акуратно.
65 грн
купити
Троянда флорібунда Король Артур
Код товара: 80-76
Троянда флорібунда Король Артур (King Arthur) – отримана в результаті схрещування сортів селекції старинних троянд флорінбунда та сучасний чайно-гібридних. В результаті отримали неймовірну кущову красуню, яка взяла від своїх батьків тільки найкраще – форму бутонів, аромат, щедре цвітіння.
85 грн
купити