Троянда флорібунда Очі ді Фата (Occhi di Fata), в контейнері
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:Флорібунда
Артикул:80-021
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Напівмахрова троянда Очі ді Фата - це надзвичайна "мереживна" троянда, яка порадує вас великою кількістю квітучих букетів, мінливими відтінками пелюсток і м'яким ароматом!

Кущ компактний, висотою 50-60 см і такою ж шириною з темно-зеленим блискучим листям. Ефектне темне листя своїм блиском доповнює красу рослини.

Квітки з'являються в кистях по 3-5 шт. на одному стеблі. Напівмахрові (9-16 пелюсток) білі квітки, з віком набувають рожевого відтінку, а через деякий час вся квітка стає рожевою.

Цвітіння тривале і рясне, повторне. Аромат легкий, приємний.

Висока стійкість до захворювань, морозостійкість 6 зона.

Троянда - хамелеон. Чудово підходить для клумб, особливо гарно виглядає при посадці невеликими групами.

Новинка
Троянда Саллі Холмс
Код товара: 80-503
Троянда мускусна Саллі Холмс відрізняється великими кремовими суцвіттями квітів. Виведенена була ще у 1976 році. За цей час удостоєна десятків світових нагород, адже вона просто прекрасна! Квіти прості, медово-білі з золотими тичинками. Діаметр однієї квітки 7-9 см. Вони збираються у величезні суцвіття, що нагадують повітряні масивні хмари квітів.
85 грн
купити
Троянда мускусна Дінкі
Код товара: 80-930
Троянда мускусна Дінкі - нереально яскравий кущ з безперервним цвітінням протягом всього сезону. Має насичений колір фуксіі, що не вигорає на сонці. Володарка багатьох нагород та звань.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Очі ді Фата (Occhi di Fata), в контейнері
Код товара: 80-021
Напівмахрова троянда Очі ді Фата - це надзвичайна "мереживна" троянда, яка порадує вас великою кількістю квітучих букетів, мінливими відтінками пелюсток і м'яким ароматом!
65 грн
купити