Троянда флорібунда Новаліс
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-220
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Новаліс (Novalis)  має великі та махрові квітки діаметром 10-12 см, які покривають увесь кущ. На фоні зеленого листя бузковий відтінок так і тішить око своєю красою та спокоєм. Кущ на протязі всього сезону постійно покривають нові і нові чашовидні квітки, які в момент відцвітання наливаються білими переливами.

Розміри: висота 70-90 см, ширина 40 см.

Квіти: великі та об’ємні, бузкового кольору, по 1-3 штуки на стеблі.

Цвітіння: повторне.

Аромат: слабкий.

Особливості: має стійкий імунітет до різного роду захворювань, легко переносить дощову погоду та вітер, любить удобрення та мінімальний догляд.

Троянда флорібунда Queen of Hearts(Квін оф Хьорст), відкритий корінь
Код товара: 80-422
Троянда флорібунда Queen of Hearts (Квін оф Хьорст) - ефектна красуня з великими красивими густомахровими (до 120 пелюсток) квітами лососева-оранжевих відтінків. Дехто вважає її королевою троянд за її прекрасні пишні квіти.
65 грн
купити
Троянда флорібунда Квін оф Хьорст, в контейнері
Код товара: 80-070
Троянда флорібунда Квін оф Хьортс (Queen of Hearts) – вертикальний кущ квіти якого мають неймовірний легкий аромат та величний зовнішній вигляд з великою кількістю пелюсточків, від чого здається, що вона дуже наповнена та набуває різних відтінків з якого боку не глянь. А самі суцвіття не вигорають від сонечка та не бояться поганої погоди.
Троянда флорібунда Ліола
Код товара: 80-506
Троянда Ліола має хвилясті кремово-рожеві квіти. Висота троянди сягає 70-90 см, ширина 100 см. Сорт дуже цікавим та цінується за високу стійкість до дощу. Борошнистою росою та плямистістю майже не вражається.
65 грн
купити