Троянда флорібунда Новаліс
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-220
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Новаліс (Novalis)  має великі та махрові квітки діаметром 10-12 см, які покривають увесь кущ. На фоні зеленого листя бузковий відтінок так і тішить око своєю красою та спокоєм. Кущ на протязі всього сезону постійно покривають нові і нові чашовидні квітки, які в момент відцвітання наливаються білими переливами.

Розміри: висота 70-90 см, ширина 40 см.

Квіти: великі та об’ємні, бузкового кольору, по 1-3 штуки на стеблі.

Цвітіння: повторне.

Аромат: слабкий.

Особливості: має стійкий імунітет до різного роду захворювань, легко переносить дощову погоду та вітер, любить удобрення та мінімальний догляд.

Троянда флорібунда Ів Пежо, в контейнері
Код товара: 80-071
Троянда флорібунда Ів Пежо (Yves Piaget) – з першого погляду це представниця чайно-гібридних, але її дивовижні бутони, які нагадують піон з хвилястими пелюсточками говорять про інше. Дуже щедро і довго цвіте, тому Ви зможете насолоджуватися сильними дивовижними ароматами на протязі всього сезону.
Троянда флорібунда Лайонз, в контейнері
Код товара: 80-213
Троянда Лайонз – флорібунда з повторним цвітінням. Ідеально підходить для посадки групами або в довільній формі на Ваш смак
Троянда флорібунда Ютерзен Розенкьоніген
Код товара: 80-066
Троянда Ютерзен Розенкьоніген (Uetersens Rosenkonigin) – ця красуня родом з Німеччини має загострені бутончики з ніжним ароматом, чимось ззовні схожі на квіти гвоздики. Влітку квіти з’являються у великій кількості, тому кущ створює яскравий акцент, тому де створити цей акцент діло Ваших рук та фантазії.