Троянда флорібунда Мідсаммер (Midsummer)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-043
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Дуже виразна, розкішна і сильноросла троянда групи флорібунда - Мідсаммер - володіє дивовижним соковитим забарвленням і привабливими трояндочками.

Рослина: компактна, висота рослини до 100 см, розмір куща 80 х 50 см.

Листки блискучі, великі, стійкі до хвороб.

Квітка: оранжево-червоно-жовтий з золотисто-кремовою зворотньою стороною пелюсток, чашеподібний до кулястого, з високим центром, махровий, 30 - 40 пелюсток в одній квітці, діаметр квітки 5 - 7 см, має легкий аромат, довго зберігає форму.

Квітки з'являються в невеликих кистях на міцних квітконосах. Забарвлення лицьового боку пелюсток нагадує колір стиглої полуниці, а з вивороту пелюстки мають шикарний золотистий відтінок.

Цвітіння протягом усього сезону.

У цієї квітки сильна стійкість до борошнистої роси і чорної плямистості, хороша стійкість до дощу.

Сорт Мідсаммер не тільки привабливий, але і витривалий.

Троянда флорібунда Новаліс
Код товара: 80-220
Троянда флорібунда Новаліс (Novalis) – має великі та махрові квітки діаметром 10-12 см, які покривають увесь кущ. На фоні зеленого листя бузковий відтінок так і тішить око своєю красою та спокоєм.
Троянда флорібунда Queen of Hearts(Квін оф Хьорст), відкритий корінь
Код товара: 80-422
Троянда флорібунда Queen of Hearts (Квін оф Хьорст) - ефектна красуня з великими красивими густомахровими (до 120 пелюсток) квітами лососева-оранжевих відтінків. Дехто вважає її королевою троянд за її прекрасні пишні квіти.
65 грн
купити
Троянда флорібунда Пастелла
Код товара: 80-215
Троянда флорібунда Пастелла (Pastella)– цікавий та розкішний сорт, який зваблюватиме Вас своїми квітами кремового кольору з рожевим відтінком до країв та чудовим пряним ароматом.