Троянда флорібунда Мідсаммер (Midsummer)
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:флорібунда
Артикул:80-043
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Дуже виразна, розкішна і сильноросла троянда групи флорібунда - Мідсаммер - володіє дивовижним соковитим забарвленням і привабливими трояндочками.

Рослина: компактна, висота рослини до 100 см, розмір куща 80 х 50 см.

Листки блискучі, великі, стійкі до хвороб.

Квітка: оранжево-червоно-жовтий з золотисто-кремовою зворотньою стороною пелюсток, чашеподібний до кулястого, з високим центром, махровий, 30 - 40 пелюсток в одній квітці, діаметр квітки 5 - 7 см, має легкий аромат, довго зберігає форму.

Квітки з'являються в невеликих кистях на міцних квітконосах. Забарвлення лицьового боку пелюсток нагадує колір стиглої полуниці, а з вивороту пелюстки мають шикарний золотистий відтінок.

Цвітіння протягом усього сезону.

У цієї квітки сильна стійкість до борошнистої роси і чорної плямистості, хороша стійкість до дощу.

Сорт Мідсаммер не тільки привабливий, але і витривалий.

Троянда флорібунда Марія Терезія
Код товара: 80-408
Троянда Марія Терезія - красива флорібунда з чашоподібними квітами, які з'являються в суцвіття по 3-5 штук та вкривають весь кущ. Чудово виглядає в поєднанні з іншими флорібундами та в посадках групами.
Троянда флорібунда Спіронела Далесманні (Speronella Dalesmanini)
Код товара: БА30
Троянда флорібунда Спіронела Далесманні (Speronella Dalesmanini) - темна, аромат сильний, цвітіння повторне, стійкість висока
85 грн
купити
Троянда флорібунда Новаліс
Код товара: 80-220
Троянда флорібунда Новаліс (Novalis) – має великі та махрові квітки діаметром 10-12 см, які покривають увесь кущ. На фоні зеленого листя бузковий відтінок так і тішить око своєю красою та спокоєм.