Троянда флорібунда Мідсаммер (Midsummer)
есть в наличии
69 грн
в избранное купити
Тип:флорібунда
Артикул:80-043
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Дуже виразна, розкішна і сильноросла троянда групи флорібунда - Мідсаммер - володіє дивовижним соковитим забарвленням і привабливими трояндочками.

Рослина: компактна, висота рослини до 100 см, розмір куща 80 х 50 см.

Листки блискучі, великі, стійкі до хвороб.

Квітка: оранжево-червоно-жовтий з золотисто-кремовою зворотньою стороною пелюсток, чашеподібний до кулястого, з високим центром, махровий, 30 - 40 пелюсток в одній квітці, діаметр квітки 5 - 7 см, має легкий аромат, довго зберігає форму.

Квітки з'являються в невеликих кистях на міцних квітконосах. Забарвлення лицьового боку пелюсток нагадує колір стиглої полуниці, а з вивороту пелюстки мають шикарний золотистий відтінок.

Цвітіння протягом усього сезону.

У цієї квітки сильна стійкість до борошнистої роси і чорної плямистості, хороша стійкість до дощу.

Сорт Мідсаммер не тільки привабливий, але і витривалий.

Троянда Сувенір де Баден-Баден
Код товара: СТР03
Троянда Сувенір де Баден-Баден – троянда німецької селекції, яка широко застосовується для декорування садів, також у ландшафтному дизайні та просто на домашній клумбі.
Новинка
Троянда флорібунда Блек Форест
Код товара: 80-348
Троянда Блек Форест - чудова флорібунда, яка не має вишуканого аромату, але виділяється серед інших своїми квітами насиченого червоного кольору, які зібрані в суцвіття по 3-5 штук, завдяки чому здається, що кущ повністю вкритий квітами. Форма в нього прямостояча, не розлога, гарно тримається купи. Листя практично не хворіє та не вражається шкідниками.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Баллада
Код товара: 80-948
Троянда флорібунда Баллада - романтична ніжна троянда універсального призначення, адже буде як ідеальним доповненням в розаріях, так і ефектним елементом в озелененні місцевих територій. Часто використовується для штамбового щеплення.
85 грн
купити