Троянда флорібунда Майн Мюнхен
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:190-008
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Майн Мюнхен— казкова траянда, надзвичайно красива завдяки квітам. Перша думка, яка виникає при спогляданні на ці квіти, вони схожі на палахкотіння вогню.

Розміри: кущ виростає у висоту до 70-80 см, а в ширину до 50 і більше см.

Листя: темно-зеленого кольору, глянцеве, довжина листка до 5-6 см, густо вкривають пагони.

Квіти: діаметр квітки до 10 см. Пелюстки махрові, кольори мають плавні переходи між червоним, жовтим та яскраво-оранжевим кольорами. Навколо куща витає п’янкий солодкий аромат цих прекрасних квітів.

Особливості: кущ компактний, цвіте протягом всього сезону і дуже рясно. Сорт стійкий до морозів та хвороб. Чудово підходить для формування букетів.

Догляд і посадка: ця троянда не вибаглива до родючості грунту та не потребує особливого догляду. Обрізати потрібно старі та сухі гілки. Садити потрібно на сонячній стороні або напівтіні.

Троянда флорібунда Леонардо да Вінчі, в контейнері
Код товара: 80-069
Троянда флорібунда Леонардо да Вінчі (Leonardo da Vinci) – компактний кущ з соковитими рожевими бутонами на фоні темно-зеленого листя виглядає дуже розкішно та радує око. Квітка названа на честь відомого художника, не може бути не видатною та не гарною, тому обов’язково додайте собі естетичного задоволення і висадіть в своєму саду декілька кущів.
Троянда флорібунда Пьорпл Едем
Код товара: 80-219
Троянда флорібунда Пьорпл Еден (Purple Eden) – сорт, колір якого говорить сам за себе. Такий кущ троянди не залишатиме байдужим жодних гостей та сусідів. Обережно треба підбирати місце для висадки, адже специфіка кольору дозволить втілити саму креативну ідею для клумби або саду.
Троянда флорібунда Малікорн
Код товара: 80-937
Троянда флорібунда Малікорн - стане чудовим акцентом на вашій клумбі, оскільки поєднує в собі вишневий і шоколадний відтінок з темно-червоним кольором. Виведена ж була у Франції відомим селекціонером на честь якого і була названа.
69 грн
купити