Троянда флорібунда Майн Мюнхен
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:190-008
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Майн Мюнхен— казкова траянда, надзвичайно красива завдяки квітам. Перша думка, яка виникає при спогляданні на ці квіти, вони схожі на палахкотіння вогню.

Розміри: кущ виростає у висоту до 70-80 см, а в ширину до 50 і більше см.

Листя: темно-зеленого кольору, глянцеве, довжина листка до 5-6 см, густо вкривають пагони.

Квіти: діаметр квітки до 10 см. Пелюстки махрові, кольори мають плавні переходи між червоним, жовтим та яскраво-оранжевим кольорами. Навколо куща витає п’янкий солодкий аромат цих прекрасних квітів.

Особливості: кущ компактний, цвіте протягом всього сезону і дуже рясно. Сорт стійкий до морозів та хвороб. Чудово підходить для формування букетів.

Догляд і посадка: ця троянда не вибаглива до родючості грунту та не потребує особливого догляду. Обрізати потрібно старі та сухі гілки. Садити потрібно на сонячній стороні або напівтіні.

Троянда флорібунда Брати Грімм
Код товара: 80-216
Троянда Брати Грімм (Gebruder Grimm) – флорібунда німецької селекції, названа на честь всім нам відомих братів Грімм. Поважається в своїх колах за форму квітки і колір пелюстків. Підходить як і для одиноких посадок так і прекрасно виглядає на клумбах
Троянда флорібунда Марко
Код товара: СТФ02
Троянда флорібунда Марко— ідеальний сорт для Вашого саду, а також на подарунок близьким людям, адже завдяки довгим пагонам ці квіти ідеально підходять для букетів.
Троянда флорібунда Лавлі Грін (Lovely Green), в контейнері
Код товара: 80-019
Троянда Лавлі Грін - незвичайна квітка кулястої форми з безліччю зелених пелюсток,, яка буде до вподоби тим, хто любить новизну і неординарність. Приголомшливе забарвлення квітів сорту Лавлі Грін здатне заворожити з першого погляду.