Троянда флорібунда Марко
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТФ02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Марко— ідеальний сорт для Вашого саду, а також на подарунок близьким людям, адже завдяки довгим пагонам ці квіти ідеально підходять для букетів.

Розміри: кущ високий, до 160 см, шириною до 50-60 см. Кущ можна формувати, тому розміри можуть змінюватись в результаті обрізання гілок.

Квіти: пишні великі квіти милують око. В діаметрі квітка сягає до 8 см. Пелюстки махрові, приємні на дотик, колір у них яскраво-рожевий і дуже насичений. П’янкий солодкий аромат вабить до себе людей. Цвітуть два рази за сезон. Колір на сонці не вигорає.

Догляд: потребує підживлення мінеральними добривами, грунт повинен бути добре зволоженим. Не бажано садити троянду на протязі. Обрізати потрібно лише старі сухі гілки. Важливо на зиму прикривати кущ гілками хвойних рослин або мішковиною.

Посадка: перед висадкою в грунт кущ потрібно залишити на деякий час у воді. Розмір ями: ширина 40-60 см, глибина 40-50 см. На дно ями потрібно покласти трішки перегною, потім посадити кущ і полити водою.

Троянда флорібунда Пастелла
Код товара: 80-215
Троянда флорібунда Пастелла (Pastella)– цікавий та розкішний сорт, який зваблюватиме Вас своїми квітами кремового кольору з рожевим відтінком до країв та чудовим пряним ароматом.
Троянда флорібунда Малікорн
Код товара: 80-937
Троянда флорібунда Малікорн - стане чудовим акцентом на вашій клумбі, оскільки поєднує в собі вишневий і шоколадний відтінок з темно-червоним кольором. Виведена ж була у Франції відомим селекціонером на честь якого і була названа.
69 грн
купити
Троянда флорібунда Чайна Гьорл, в контейнері
Код товара: 80-072
Троянда Чайна Гьорл (China Girl) – особливістю цієї флорібунди є, як мінімум, її колір та пряний аромат. Яскраві квіти відтіняють темні листочки, тому при висадках групами виглядає дуже гармонійно. Поєднуйте зі схожими кольорами від насичених до холодних відтінків або пограйте на контрасті.