Троянда флорібунда Марко
Немає в наявності
65 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТФ02
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Марко— ідеальний сорт для Вашого саду, а також на подарунок близьким людям, адже завдяки довгим пагонам ці квіти ідеально підходять для букетів.

Розміри: кущ високий, до 160 см, шириною до 50-60 см. Кущ можна формувати, тому розміри можуть змінюватись в результаті обрізання гілок.

Квіти: пишні великі квіти милують око. В діаметрі квітка сягає до 8 см. Пелюстки махрові, приємні на дотик, колір у них яскраво-рожевий і дуже насичений. П’янкий солодкий аромат вабить до себе людей. Цвітуть два рази за сезон. Колір на сонці не вигорає.

Догляд: потребує підживлення мінеральними добривами, грунт повинен бути добре зволоженим. Не бажано садити троянду на протязі. Обрізати потрібно лише старі сухі гілки. Важливо на зиму прикривати кущ гілками хвойних рослин або мішковиною.

Посадка: перед висадкою в грунт кущ потрібно залишити на деякий час у воді. Розмір ями: ширина 40-60 см, глибина 40-50 см. На дно ями потрібно покласти трішки перегною, потім посадити кущ і полити водою.

Троянда флорібунда Фо ю Айс Онлі
Код товара: 80-912
Троянда флорібунда Фо ю Айс Онлі - новий сорт американської селекції, що став надзвичайно цікавим своїм обобливим забарвленням, його досить часто порівнюють з грою кольорів при заході сонця. На виведення сього сорту Крісу Уорнеру знадобилось 30 років! Нагороджена премією "Троянда року" 2015р.
Троянда флорібунда Черрі Гьорл (Cherry Girl)
Код товара: 80-017
Троянда Cherry Girl - напрочуд витривала і в той же час чарівна троянда, створена Кордес.
Троянда флорібунда Рів'єра
Код товара: 80-007
Троянда Рів'єра хизується своєю привабливою двохкольоровою гамою бутонів з плавними червоними переливами. Справжня досконалість!