Троянда флорібунда Малікорн , в контейнері
Немає в наявності
120 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-937
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2-4 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Малікорн  - стане чудовим акцентом на вашій клумбі, оскільки поєднує в собі вишневий і шоколадний відтінок з темно-червоним кольором. Виведена ж була у Франції відомим селекціонером на честь якого і була названа.

Розміри: кущ густий, середньорослий до 1 м у висоту та 60 см у ширину. Густо вкритий глянцевим листям темно-зеленого кольору.

Квіти: напівмахрові по 6-8 см в діаметрі, чашовидної форми зібрані у суцвіття по 3-5 шт. Інтенсивний бордовий колір не вигорає на сонці.

Аромат: непримітний, проте приємний.

Цвітіння: повторне, майже безперервне.

Стійка до хвороб та шкідників, проте восени рекомендовано робити профілактичні заходи.

Троянда Аллісар (в контейнері)
Код товара: 80-065
Троянда Аліссар (Alissar Princess of Phoenicia) – дивовижна красуня, квіточки якої нагадують метеликів, по мірі розпускання квіти змінюють свій колір, на одному кущі можна побачити багато різнокольорових хвилястих бутонів. В поєднані з темно-зеленим листям виходить неймовірна картина.
Новинка
Троянда флорібунда Лав Сонг (Love Song)
Код товара: 130-129
Чому саме вона: крупна квітка, висока стійкість проти хвороб, цікавий колір Розміри куща: Висота 90-120 см, округлий Цвітіння: повторне Аромат: середній, цитрусовий
Троянда флорібунда Блю фо ю (Blue for You)
Код товара: 80-015
Завдяки незвичайному бузково-блакитному забарвленню троянда Blue for You дивує шиком і шармом. Квітка змінюється від фіолетово-пурпурного до попелясто-бузкового з блакитним відтінком.