Троянда флорібунда Малікорн
есть в наличии
120 грн
в избранное купити
Тип:флорібунда
Артикул:80-937
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Малікорн  - стане чудовим акцентом на вашій клумбі, оскільки поєднує в собі вишневий і шоколадний відтінок з темно-червоним кольором. Виведена ж була у Франції відомим селекціонером на честь якого і була названа.

Розміри: кущ густий, середньорослий до 1 м у висоту та 60 см у ширину. Густо вкритий глянцевим листям темно-зеленого кольору.

Квіти: напівмахрові по 6-8 см в діаметрі, чашовидної форми зібрані у суцвіття по 3-5 шт. Інтенсивний бордовий колір не вигорає на сонці.

Аромат: непримітний, проте приємний.

Цвітіння: повторне, майже безперервне.

Стійка до хвороб та шкідників, проте восени рекомендовано робити профілактичні заходи.

Троянда флорібунда Майн Мюнхен
Код товара: 190-008
Троянда флорібунда Майн Мюнхен— казкова траянда, надзвичайно красива завдяки квітам. Перша думка, яка виникає при спогляданні на ці квіти, вони схожі на палахкотіння вогню.
Троянда флорібунда Віши (Vichy)
Код товара: БА35
Троянда флорібунда Віши (Vichy) невибаглива, цитрусовий аромат сильний, стійкість висока, квітка не велика, кущ потужний
85 грн
купити
Новинка
Троянда флорібунда Революшн (Revolucion)
Код товара: 80-002
Троянда Революшн (Revolucion) - створить яскравий вибух кольору і буде радувати вас прекрасним цвітінням! Ця новинка дійсно може бути названа «революційною» - троянди кольору вогню з відтінками помаранчевого, жовтого, червоного.Відмінно тримає свій яскравий оранжево-червоний колір, практично не вигоряє до кінця життя квітки, а квіти навіть з першого цвітіння тримаються більше тижня.
85 грн
купити