Троянда флорібунда Леонардо да Вінчі, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-069
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Леонардо да Вінчі (Leonardo da Vinci) – компактний кущ з соковитими рожевими бутонами, які на фоні темно-зеленого листя виглядають дуже розкішно. Квітка названа на честь відомого художника, не може бути не видатною та не гарною, тому обов’язково додайте собі естетичного задоволення і висадіть в своєму саду декілька кущів.

Розміри: висота 70-110 см , ширина 50-60  см.

Квіти: соковито-рожевий, по 3-5 шт. в суцвітті, діаметром 7-10 см.

Цвітіння: безперервне.

Аромат: слабкий.

Особливості: квіти не вигорають на сонці, не бояться дощу.

Новинка
Троянда флорібунда Плантен ун Бломен (Planten un Blomen)
Код товара: 80-031
Троянда Плантен ун Бломен - це троянда нового покоління: барвиста, декоративна, довгоквітуча, дуже здорова і витривала. Душа цієї троянди - радість життя і літа.
Троянда флорібунда Ів Пежо, в контейнері
Код товара: 80-071
Троянда флорібунда Ів Пежо (Yves Piaget) – з першого погляду це представниця чайно-гібридних, але її дивовижні бутони, які нагадують піон з хвилястими пелюсточками говорять про інше. Дуже щедро і довго цвіте, тому Ви зможете насолоджуватися сильними дивовижними ароматами на протязі всього сезону.
Троянда флорібунда Едельвейс, в контейнері
Код товара: 80-210
Троянда флорібунда Едельвейс (Edelweiss) – низькорослий сорт, який чудово підходить для клумб та посадок вздовж доріжок. Додаткового шарму і популярності їй до додає ще й те, що вона благородного білого кольору, тому її можна використовувати для любих кольорових ідей на вашому дворі.
65 грн
купити