Троянда флорібунда Лавлі Грін (Lovely Green), в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-019
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Лавлі Грін - незвичайна квітка кулястої форми з безліччю зелених пелюсток,, яка буде до вподоби тим, хто любить новизну і неординарність. Приголомшливе забарвлення квітів сорту Лавлі Грін здатне заворожити з першого погляду.

Кущ висотою 60-80 см.

Квітки невеликі густомахрові, нагадують кульки, діаметром 5-6 см, по 60-70 пелюсток, з'являються в суцвіттях по 5-8 шт. Тримаються дуже довго. Легкий салатовий відтінок більше проявляється по краю пелюсток, що додає особливу свіжість квітці. Квітки ніколи не розкриваються повністю, таким чином зберігаючи витончену форму напіврозкритого бутона.

Витривалий сорт, стійкий до захворювань, цвітіння хвилями протягом усього сезону.

Троянда Лавлі Грін може рости як на самоті, так і в невеликій компанії з рослинами з білими і зеленувато-білими квітками.

Троянда флорібунда Помпонелла
Код товара: 80-074
Троянда флорібунда Помпонела (Pomponella) – клумбова красуня, квіти якої мають форму помпончиків, звідки і виникла її назва. Бутони повільно розпускаються і довго тримають на кущі. Великі та махрові квіти на фоні темно-зелених листків будуть виглядати розкішно та велично, тому прикрасьте Ваш сад.
Троянда флорібунда Леонардо да Вінчі, в контейнері
Код товара: 80-069
Троянда флорібунда Леонардо да Вінчі (Leonardo da Vinci) – компактний кущ з соковитими рожевими бутонами на фоні темно-зеленого листя виглядає дуже розкішно та радує око. Квітка названа на честь відомого художника, не може бути не видатною та не гарною, тому обов’язково додайте собі естетичного задоволення і висадіть в своєму саду декілька кущів.
Троянда флорібунда Мідсаммер (Midsummer)
Код товара: 80-043
Дуже виразна, розкішна і сильноросла троянда групи флорібунда - Мідсаммер - володіє дивовижним соковитим забарвленням і привабливими трояндочками.
69 грн
купити