Троянда флорібунда Лавлі Грін (Lovely Green), в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-019
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Лавлі Грін - незвичайна квітка кулястої форми з безліччю зелених пелюсток,, яка буде до вподоби тим, хто любить новизну і неординарність. Приголомшливе забарвлення квітів сорту Лавлі Грін здатне заворожити з першого погляду.

Кущ висотою 60-80 см.

Квітки невеликі густомахрові, нагадують кульки, діаметром 5-6 см, по 60-70 пелюсток, з'являються в суцвіттях по 5-8 шт. Тримаються дуже довго. Легкий салатовий відтінок більше проявляється по краю пелюсток, що додає особливу свіжість квітці. Квітки ніколи не розкриваються повністю, таким чином зберігаючи витончену форму напіврозкритого бутона.

Витривалий сорт, стійкий до захворювань, цвітіння хвилями протягом усього сезону.

Троянда Лавлі Грін може рости як на самоті, так і в невеликій компанії з рослинами з білими і зеленувато-білими квітками.

Троянда флорібунда Помпонелла
Код товара: 80-074
Троянда флорібунда Помпонела (Pomponella) – клумбова красуня, квіти якої мають форму помпончиків, звідки і виникла її назва. Бутони повільно розпускаються і довго тримають на кущі. Великі та махрові квіти на фоні темно-зелених листків будуть виглядати розкішно та велично, тому прикрасьте Ваш сад.
Новинка
Троянда флорібунда Революшн (Revolucion)
Код товара: 80-002
Троянда Революшн (Revolucion) - створить яскравий вибух кольору і буде радувати вас прекрасним цвітінням! Ця новинка дійсно може бути названа «революційною» - троянди кольору вогню з відтінками помаранчевого, жовтого, червоного.Відмінно тримає свій яскравий оранжево-червоний колір, практично не вигоряє до кінця життя квітки, а квіти навіть з першого цвітіння тримаються більше тижня.
65 грн
купити
Троянда флорібунда Жорж Данжан, в контейнері
Код товара: 80-212
Троянда флорібунда Жорж Данжан – порадує Вас своїм першим цвітінням неймовірних відтінків яскраво-жовтого з червоною окрасою пелюстків