Троянда флорібунда Коко (Coco) мініатюрна
Немає в наявності
72 грн
в избранное
Тип:Флорібунда
Артикул:80-022
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянди Коко - справжнє диво кожного поціновувача троянд! Це невибаглива у вирощуванні лілово-рожева компактна троянда з простими квітками (3-4 см в діаметрі) привертає до себе увагу завдяки насиченому забарвленню і хвилястим краям своїх пелюсток.

Кущ середньорослий, густий, акуратної форми. Висота 30-40 см, ширина 40 см.

Лист - зелений середній напівглянцевий.

Квіти класичної форми з унікальним кольором кави з молоком і лавандовим відтінком, з високим центром, махрові, 26-40 пелюсток, діаметром 8-10 см, мають приємний аромат. На початку розпуску квітка лососева-помаранчева, з часом помаранчевий відтінок змінюється на рожевий, з'являється хвилеподібно в кистях по 5-10 шт.

Вигорання пелюсток виключено, не варто боятися того, що їх оригінальне забарвлення зникне. Дощ не провокує появу плям на пелюстках і листі, тому навіть в дощове літо квітки будуть виглядати чудово.

Цвітіння рясне, практично безперервне, квітки зібрані в невеликі суцвіття.

Сильна стійкість до борошнистої роси і чорної плямистості. Хороша стійкість до дощу.

Троянда Коко - один з небагатьох дійсно цінних сортів з оригінальним рідкісним забарвленням. Поєднання двох яскравих відтінків створює дивовижний кольоровий ефект, а незвичайний аромат приваблює до квітів ще більше уваги.

Троянда флорібунда Бургунді Айс (Burgundy Ice)
Код товара: 80-014
Троянда пурпурна Бургунді Айс - квітка чудового чорнично-сливового відтінку, який не втрачає свою насиченість ні під впливом спекотного сонця, ні від проливного дощу, з димчастим реверсом, чашоподібна, махрова - нікого не залишить байдужим.
55 грн
купити
Троянда флорібунда Ліола
Код товара: 80-506
Троянда Ліола має хвилясті кремово-рожеві квіти. Висота троянди сягає 70-90 см, ширина 100 см. Сорт дуже цікавим та цінується за високу стійкість до дощу. Борошнистою росою та плямистістю майже не вражається.
65 грн
купити
Троянда флорібунда Леонардо да Вінчі, в контейнері
Код товара: 80-069
Троянда флорібунда Леонардо да Вінчі (Leonardo da Vinci) – компактний кущ з соковитими рожевими бутонами на фоні темно-зеленого листя виглядає дуже розкішно та радує око. Квітка названа на честь відомого художника, не може бути не видатною та не гарною, тому обов’язково додайте собі естетичного задоволення і висадіть в своєму саду декілька кущів.