Троянда флорібунда Коко (Coco) мініатюрна
Немає в наявності
72 грн
в избранное
Тип:Флорібунда
Артикул:80-022
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянди Коко - справжнє диво кожного поціновувача троянд! Це невибаглива у вирощуванні лілово-рожева компактна троянда з простими квітками (3-4 см в діаметрі) привертає до себе увагу завдяки насиченому забарвленню і хвилястим краям своїх пелюсток.

Кущ середньорослий, густий, акуратної форми. Висота 30-40 см, ширина 40 см.

Лист - зелений середній напівглянцевий.

Квіти класичної форми з унікальним кольором кави з молоком і лавандовим відтінком, з високим центром, махрові, 26-40 пелюсток, діаметром 8-10 см, мають приємний аромат. На початку розпуску квітка лососева-помаранчева, з часом помаранчевий відтінок змінюється на рожевий, з'являється хвилеподібно в кистях по 5-10 шт.

Вигорання пелюсток виключено, не варто боятися того, що їх оригінальне забарвлення зникне. Дощ не провокує появу плям на пелюстках і листі, тому навіть в дощове літо квітки будуть виглядати чудово.

Цвітіння рясне, практично безперервне, квітки зібрані в невеликі суцвіття.

Сильна стійкість до борошнистої роси і чорної плямистості. Хороша стійкість до дощу.

Троянда Коко - один з небагатьох дійсно цінних сортів з оригінальним рідкісним забарвленням. Поєднання двох яскравих відтінків створює дивовижний кольоровий ефект, а незвичайний аромат приваблює до квітів ще більше уваги.

Троянда флорібунда Хоум енд Гарден (Home & Garden)
Код товара: 80-038
Троянда "Хоум енд Гарден" - ніжна, однак дуже витривала, знаменита не тільки своєю красою, але і стійкістю до захворювань.
85 грн
65 грн
купити
Троянда флорібунда Сюрпрайз Паті
Код товара: 80-372
Троянда Сюрпрайз Паті - сорт хамелеон, змінює колір від золотисто-жовтого до майже помаранчевого. Кущ невисокий з темно-зеленим листям, стійкий до хвороб. Самі квіточки махрові, ніжні, стійкі до вигорання та не розпадаються. Використовується для створення бордюрів, розставлення акцентів та для розбарвлення кольорової гами на клумбі.
85 грн
купити
Новинка
Троянда флорібунда Хоней Діжон (ароматна)
Код товара: 80-420
Троянда Хоней Діжон - ароматна флорібунда з фантастичною квіткою відтінку какао. Ця троянда стала фаворитом в світі троянд. Навіть бутони, які відцвітають мають незвичайний та заворожуючий вигляд.
85 грн
купити