Троянда флорібунда Ханс Гоневейн Роуз
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-906
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Ханс Гоневейн Роуз - новий сорт голландської селекції, що має багато перемог та нагород у міжнародних конкурсах завдяки незвичайній формі квітів.

Розміри: компактний кущ 100-120 см з міцними прямостоячими пагонами. 

Квіти: 6-8 см в діаметрі, ніжні, кулясті за формою, пофарбованими в світло-рожевий колір, який практично не вигоряє на сонці. По мірі розпускання квітка стає чашевидною.  Цвіте дуже рясно великими кистями до 6-8 і більше квіток на пагоні.

Цвітіння: повторне, інтенсивне.

Аромат: приємний, характерний для троянди.

Особливості: може використовуватися для групових посадок, для створення низьких живоплотів і вирощування в контейнерах.


Троянда флорібунда Концерто 94, в контейнері
Код товара: 80-604
Троянда Концерто 94 - вражає своїми квітами, що по формі нагадують ніжні зефіринки з незвичним для всіх абрикосово-рожевим кольором.
Троянда флорібунда Балерина
Код товара: 80-209
Троянда Балерина порадує Вас пишним цвітінням, що повністю всипає кущ, а продовжується така краса аж до морозів! Величезні шапки квітів навіть схожі більше на гортензії. Красуня Балерина була виведена ще у 1937 році.
Троянда флорібунда Інгліш Сонет, в контейнері
Код товара: 80-707
Троянда Інгліш Сонет - флорібунда з пристрасним ароматом та неймовірно чудовим безперервним цвітінням. Кущ міцний, гарно тримає форму, не розвалюється та легко піддається обрізці. На ньому швидко з'являються нові квіти, які знову і знову цвітуть аж до морозів.