Троянда флорібунда Грейт Норс Істен Роуз (Great North Eastern Rose)
Немає в наявності
72 грн
в избранное
Тип:Флорібунда
Артикул:80-001
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

"Грейт Ноф Істен Роуз" - чудова ніжно-біла троянда з кремовим центром. Витончені подовжені бутони поступово переходять у квіти класичної, бокаловидной форми, цвітіння в кистях по 5-7 шт. При повному розкритті серединка не видна. Квітка махрова, по 25-40 пелюсток у бутоні, насиченому солодким ароматом.

Бутон: кремово-білий, яйцеподібний, подовжений.
Квітка: біленька з кремовим центром, махрова,
діаметр квітки 7 - 9 см,
Цвітіння: з червня по жовтень, квітки зібрані в суцвіття, на одному під час масового цвітіння налічується по 4 - 7 квіток одночасно.
Рослина: висота 80 - 105 см, розмір куща 80 х 60 см, лист темно-зелений, глянсовий.
Стійкість: до захворювань середня, морозостійкий сорт, добре переносить спекотне літо.
Посадка: щільність посадки становить 3 - 4 шт. / М2.
Дворічний саджанець.
Прекрасна троянда "Грейт Ноф Істен Роуз" стане невід'ємним атрибутом вашого саду і джерелом вашого натхнення на кожен день.

Новинка
Троянда флорібунда Акрополіс
Код товара: 80-345
Троянда Акрополіс - унікальна флорібунда середніх розмірів, яка має дивовижний колір квітів. На одному кущі, по мірі розпускання, кожна квітка має свій відтінок - спочатку кавово-рожевий, згодом трошки зеленуватий. Додатковими перевагами сорту є висока зимостійкість та непогана стійкість до хвороб.
120 грн
купити
Троянда флорібунда Сатчмо
Код товара: 80-708
Троянда Сатчмо належить до групи флорібунда і надзвичайно гарно дивиться в бордюрних посадках та на парадних клумбах в поєднанні з благодним темно-зеленим самшитом. Свою назву сорт отримав від Луі Амстронга (Сетчмо - його псевдонім).
120 грн
купити
Троянда флорібунда Мадам Анізет (Madame Anisette)
Код товара: 80-936
Троянда флорібунда Мадам Анізет (Madame Anisette) - новинка німецької селекції 2013 року із всім відомої серії PARFUMA. Вона вдало поєднала в собі відмінні декоративні якості та надзвичайно приємний аромат.