Троянда флорібунда Грейт Норс Істен Роуз (Great North Eastern Rose)
Немає в наявності
72 грн
в избранное
Тип:Флорібунда
Артикул:80-001
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

"Грейт Ноф Істен Роуз" - чудова ніжно-біла троянда з кремовим центром. Витончені подовжені бутони поступово переходять у квіти класичної, бокаловидной форми, цвітіння в кистях по 5-7 шт. При повному розкритті серединка не видна. Квітка махрова, по 25-40 пелюсток у бутоні, насиченому солодким ароматом.

Бутон: кремово-білий, яйцеподібний, подовжений.
Квітка: біленька з кремовим центром, махрова,
діаметр квітки 7 - 9 см,
Цвітіння: з червня по жовтень, квітки зібрані в суцвіття, на одному під час масового цвітіння налічується по 4 - 7 квіток одночасно.
Рослина: висота 80 - 105 см, розмір куща 80 х 60 см, лист темно-зелений, глянсовий.
Стійкість: до захворювань середня, морозостійкий сорт, добре переносить спекотне літо.
Посадка: щільність посадки становить 3 - 4 шт. / М2.
Дворічний саджанець.
Прекрасна троянда "Грейт Ноф Істен Роуз" стане невід'ємним атрибутом вашого саду і джерелом вашого натхнення на кожен день.

Троянда флорібунда Король Артур
Код товара: 80-76
Троянда флорібунда Король Артур (King Arthur) – отримана в результаті схрещування сортів селекції старинних троянд флорінбунда та сучасний чайно-гібридних. В результаті отримали неймовірну кущову красуню, яка взяла від своїх батьків тільки найкраще – форму бутонів, аромат, щедре цвітіння.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Гуд Монінг (Good Morning)
Код товара: БА23
Троянда флорібунда Гуд Монінг (Good Morning) - стійка до хвороб та морозів, яскрава, мандариновий колір, аромат слабкий, цвітіння майже безперервне.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Марія Терезія
Код товара: 80-408
Троянда Марія Терезія - красива флорібунда з чашоподібними квітами, які з'являються в суцвіття по 3-5 штук та вкривають весь кущ. Чудово виглядає в поєднанні з іншими флорібундами та в посадках групами.