Троянда флорібунда Едельвейс, в контейнері
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:флорібунда
Артикул:80-210
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Едельвейс (Edelweiss) низькорослий сорт, який чудово підходить для клумб та посадок вздовж доріжок. Додаткового шарму і популярності їй до додає ще й те, що вона благородного білого кольору, тому її можна використовувати для втілення будь-яких кольорових ідей на вашому дворі.

Розміри: висота 50-70 см, ширина 50  см.

Квіти: білого кольору, середні за розміром, по 6-9 см, на стеблі по 5-9 штук.

Цвітіння: повторне.

Аромат: слабкий.

Особливості: має середню стійкість до хвороб та шкідників, тому потрібна профілактика засобом Розасоль-EVEN, гарно витримує дощову погоду.

Троянда Сувенір де Баден-Баден
Код товара: СТР03
Троянда Сувенір де Баден-Баден – троянда німецької селекції, яка широко застосовується для декорування садів, також у ландшафтному дизайні та просто на домашній клумбі.
Троянда флорібунда Блу Еден (ароматна)
Код товара: 80-392
Троянда Блу Еден - ароматна флорібунда, яка має квіти, які за формою нагадують квітки камелії. Це перша троянда в таких тонах, яка отримала визначну нагороду за останні 20 років. Бутони зібрані у китиці по 3-5 штук з напівмахровими та хвилястими пелюстками. Її ніжність та вишуканість не залишають і сліду байдужості. Обов'язково в кожного виникає бажання посадити Блу Еден в своєму саду.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Баллада
Код товара: 80-948
Троянда флорібунда Баллада - романтична ніжна троянда універсального призначення, адже буде як ідеальним доповненням в розаріях, так і ефектним елементом в озелененні місцевих територій. Часто використовується для штамбового щеплення.
85 грн
купити