Троянда флорібунда Едельвейс, в контейнері
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:флорібунда
Артикул:80-210
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Едельвейс (Edelweiss) низькорослий сорт, який чудово підходить для клумб та посадок вздовж доріжок. Додаткового шарму і популярності їй до додає ще й те, що вона благородного білого кольору, тому її можна використовувати для втілення будь-яких кольорових ідей на вашому дворі.

Розміри: висота 50-70 см, ширина 50  см.

Квіти: білого кольору, середні за розміром, по 6-9 см, на стеблі по 5-9 штук.

Цвітіння: повторне.

Аромат: слабкий.

Особливості: має середню стійкість до хвороб та шкідників, тому потрібна профілактика засобом Розасоль-EVEN, гарно витримує дощову погоду.

Троянда флорібунда Хоум енд Гарден (Home & Garden)
Код товара: 80-038
Троянда "Хоум енд Гарден" - ніжна, однак дуже витривала, знаменита не тільки своєю красою, але і стійкістю до захворювань.
85 грн
65 грн
купити
Троянда флорібунда Пастелла
Код товара: 80-215
Троянда флорібунда Пастелла (Pastella)– цікавий та розкішний сорт, який зваблюватиме Вас своїми квітами кремового кольору з рожевим відтінком до країв та чудовим пряним ароматом.
Новинка
Троянда флорібунда Десерт Айленд
Код товара: 80-218
Троянда флорібунда Десерт Айленд (Desert Island) – чудовий морозостійкий сорт, який змінює свій колір від середини і до кінців пелюсток, з віком набуває більш біліших відтінків. Квітів на кущі з’являється багато і вони мають ніжний аромат, тому у дворі завжди буде неймовірна атмосфера.