Троянда флорібунда Едельвейс, в контейнері
есть в наличии
65 грн
в избранное купити
Тип:флорібунда
Артикул:80-210
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Едельвейс (Edelweiss) низькорослий сорт, який чудово підходить для клумб та посадок вздовж доріжок. Додаткового шарму і популярності їй до додає ще й те, що вона благородного білого кольору, тому її можна використовувати для втілення будь-яких кольорових ідей на вашому дворі.

Розміри: висота 50-70 см, ширина 50  см.

Квіти: білого кольору, середні за розміром, по 6-9 см, на стеблі по 5-9 штук.

Цвітіння: повторне.

Аромат: слабкий.

Особливості: має середню стійкість до хвороб та шкідників, тому потрібна профілактика засобом Розасоль-EVEN, гарно витримує дощову погоду.

Троянда флорібунда Черрі Гьорл (Cherry Girl)
Код товара: 80-017
Троянда Cherry Girl - напрочуд витривала і в той же час чарівна троянда, створена Кордес.
Новинка
Троянда флорібунда Десерт Айленд
Код товара: 80-218
Троянда флорібунда Десерт Айленд (Desert Island) – чудовий морозостійкий сорт, який змінює свій колір від середини і до кінців пелюсток, з віком набуває більш біліших відтінків. Квітів на кущі з’являється багато і вони мають ніжний аромат, тому у дворі завжди буде неймовірна атмосфера.
Троянда флорібунда Ізі Даз Іт (Easy Does It)
Код товара: 80-020
Якщо говорити про троянді Easy Does It, то у квітникарів не вистачає слів, щоб висловити своє захоплення нею. У цієї назви є безліч варіантів перекладу з англійської, але, мабуть, найкращий для троянди - це «Простота і досконалість». Її досить великі махрові квітки (до 10 см) з різьбленими пелюстками відразу ж привертають увагу.