Троянда флорібунда Джулія Чайлд (Julia Child)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-034
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Розпускаються троянди Julia Child - немов маленькі сонечка, вони яскраві і роблять сад світлішим. Ці квітки символізують літо і тепло, пелюстки не вигоряють на сонці, а під час дощу навіть стають яскравішими! Джулія Чайлд - прекрасна і невибаглива троянда сучасної селекції, заслуговує на увагу садівників.

Кущі висотою 60-80 см, густі, округлі, компактні. Листя рясне, глянцеве, зелене, стійке до захворювань.

Квітки великі, розмір квітки 9-10 см, махрові, красивої чашеподібної форми. Рясно-квітуча троянда близько 90 см у висоту і ширину, з чудовою округлою формою куща. Квітки по краях ніжно-жовті з бурштиновою серединкою, старовинної форми, чашеподібні, діаметром 9 - 10 см. Цвіте в китицях по 3 - 5 штук.

Квітки мають легкий і приємний аромат. Цвітіння тривале і рясне, повторне.

Троянди Julia Child на рідкість здорові і невибагливі. Трохи світла, тепла і, звичайно ж, вашої турботи - і ваша садова клумба або ділянка зміняться до невпізнанку!

Троянда флорібунда Шон Коблензерін (Schоne Koblenzerin)
Код товара: БА29
Троянда флорібунда Шон Коблензерін (Schоne Koblenzerin) дуже стійка, невелика, аромат легкий, цвітіння майже безперервне.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Мадам Анізет (Madame Anisette)
Код товара: 80-936
Троянда флорібунда Мадам Анізет (Madame Anisette) - новинка німецької селекції 2013 року із всім відомої серії PARFUMA. Вона вдало поєднала в собі відмінні декоративні якості та надзвичайно приємний аромат.
69 грн
купити
Троянда флорібунда Лайонз, в контейнері
Код товара: 80-213
Троянда Лайонз – флорібунда з повторним цвітінням. Ідеально підходить для посадки групами або в довільній формі на Ваш смак