Троянда флорібунда Джулія Чайлд (Julia Child)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-034
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Розпускаються троянди Julia Child - немов маленькі сонечка, вони яскраві і роблять сад світлішим. Ці квітки символізують літо і тепло, пелюстки не вигоряють на сонці, а під час дощу навіть стають яскравішими! Джулія Чайлд - прекрасна і невибаглива троянда сучасної селекції, заслуговує на увагу садівників.

Кущі висотою 60-80 см, густі, округлі, компактні. Листя рясне, глянцеве, зелене, стійке до захворювань.

Квітки великі, розмір квітки 9-10 см, махрові, красивої чашеподібної форми. Рясно-квітуча троянда близько 90 см у висоту і ширину, з чудовою округлою формою куща. Квітки по краях ніжно-жовті з бурштиновою серединкою, старовинної форми, чашеподібні, діаметром 9 - 10 см. Цвіте в китицях по 3 - 5 штук.

Квітки мають легкий і приємний аромат. Цвітіння тривале і рясне, повторне.

Троянди Julia Child на рідкість здорові і невибагливі. Трохи світла, тепла і, звичайно ж, вашої турботи - і ваша садова клумба або ділянка зміняться до невпізнанку!

Троянда флорібунда Ів Пежо, в контейнері
Код товара: 80-071
Троянда флорібунда Ів Пежо (Yves Piaget) – з першого погляду це представниця чайно-гібридних, але її дивовижні бутони, які нагадують піон з хвилястими пелюсточками говорять про інше. Дуже щедро і довго цвіте, тому Ви зможете насолоджуватися сильними дивовижними ароматами на протязі всього сезону.
Троянда флорібунда Сінко де Майо (Cinco de Mayo)
Код товара: 80-033
Троянда Сінко де Майо - дуже рідкісна і цікава троянда. Чудова квітка не дає заскучати, весь сезон граючи квітами. Її квіти надзвичайного кольору какао, який змінюється в залежності від погоди і в міру цвітіння на рудувато-сливовий і димчасто лавандовий.
Троянда флорібунда Розенфі (Rosenfee)
Код товара: 80-011
Троянди Rosenfee стануть неймовірною прикрасою для саду, квіткових клумб або змішаних посадок. Ці великі флорибунди дивують рясним цвітінням густомахрових ностальгічних квіток зі свіжим ароматом.