Троянда флорібунда Джекіс Фаворит
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:80-512
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь у вологому субстраті.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Надзвичайно ніжна флорібунда Джекіс Фаворит має незрівнянний аромат та дуже рясно цвіте.

Квіти: лагідно рожеві. напівмахрові, зібрані у величезні суцвіття. Діаметр однієї квіточки 5-6 см. Квіточок у суцвітті аж 10!

Цвітінням Джекіс можна насолоджуватися ціле літо, адже ця красуня не скупиться на квіти.

Висота куща троянди коливається від 100 до 170 см. Ширина ще більша, до 2,5 м.

Троянда Джекис Фаворит - улюблениця ландшафтних дизайнерів. Щедро цвіте, додасть ніжності композиції та дуже стійка до хвороб.

Троянда флорібунда Пьорпл Едем
Код товара: 80-219
Троянда флорібунда Пьорпл Еден (Purple Eden) – сорт, колір якого говорить сам за себе. Такий кущ троянди не залишатиме байдужим жодних гостей та сусідів. Обережно треба підбирати місце для висадки, адже специфіка кольору дозволить втілити саму креативну ідею для клумби або саду.
Троянда флорібунда Гартенпринцессин Марі-Хосе (GARTENPRINZESSIN MARIE-JOSЕ)
Код товара: БА23
Троянда флорібунда Гартенпринцессин Марі-Хосе (GARTENPRINZESSIN MARIE-JOSЕ) - невиликого розміру, аромат сильний, цвітіння повторне, дуже стійка до хвороб та дощів.
Троянда флорібунда Квін оф Хьорст, в контейнері
Код товара: 80-070
Троянда флорібунда Квін оф Хьортс (Queen of Hearts) – вертикальний кущ квіти якого мають неймовірний легкий аромат та величний зовнішній вигляд з великою кількістю пелюсточків, від чого здається, що вона дуже наповнена та набуває різних відтінків з якого боку не глянь. А самі суцвіття не вигорають від сонечка та не бояться поганої погоди.