Троянда флорібунда Черрі Гьорл (Cherry Girl)
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:Флорібунда
Артикул:80-017
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Cherry Girl - напрочуд витривала і в той же час чарівна троянда, створена Кордес.

Ошатні яскраві коралово-червоні махрові (60-70 пел.), чашоподібні квітки (5-6 см) старовинної форми з'являються в невеликих китицях.

Кущі прямі густі, дуже гармонійно сформовані, ідеально підходять для класичної клумби з трояндами і для вирощування в горщиках на балконах і терасах. Кущ виростає до метра у висоту і близько 70 см в ширину, з великою кількістю гілок, покритих темно-зеленим, щільним, глянцевим і дуже здоровим листям.

Цвіте рясно і тривало весь сезон, не хворіє, зимує відмінно. Як правило, квітки зібрані в кисті, а в дорослому стані квітучий кущ нагадує величезний букет.

У розпуску витончена, старовинної форми квітка тримається більше двох тижнів на кущі, при цьому нові, округлі бутони з'являються постійно в суцвіттях від 5 до 10 штук.

Cherry Girl - дуже морозостійкий сорт і стійкий до несприятливих факторів середовища.

Ця троянда безперечно принесе величезне задоволення власникам саду, оскільки вона не тільки безпроблемна у вирощуванні, а й зачаровує своєю красою.

Троянда флорібунда Аспірин
Код товара: 80-346
Троянда флорібунда Аспірин – квітку назвали для компанії «Bayer» на честь річниці випуску відомих нам ліків. Частково її можна віднести до кожного виду троянд за ті чи інші характеристики, але вона все одно ідеально підходить для висадок на маленькій клумбі і для грандіозної задумки в ландшафтному дизайні.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Бріоза
Код товара: 80-511
Ще одна незрівнянна представниця флорібунд - Бріоза. Ця італійська красуня радує око теплими кольорами своїх квітів.
Троянда флорібунда Черрі Гьорл (Cherry Girl)
Код товара: 80-017
Троянда Cherry Girl - напрочуд витривала і в той же час чарівна троянда, створена Кордес.