Троянда флорібунда Бургунді Айс (Burgundy Ice)
есть в наличии
55 грн
в избранное купити
Тип:флорібунда
Артикул:80-014
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь запакований.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Троянда пурпурна Бургунді Айс - квітка чудового чорнично-сливового відтінку, який не втрачає свою насиченість ні під впливом спекотного сонця, ні від проливного дощу, з димчастим реверсом, чашоподібна, махрова - нікого не залишить байдужим.

Квітка махрова, 7-8 см, гарної форми, а  забарвлення квітки просто надзвичайне. Пелюстки пурпурно-вишневі з кавовим відливом, дуже красиві, надають троянді неповторність.

Кущ акуратний, зазвичай близько 76-95 см заввишки. Але в сприятливих умовах може вирости і вище, і близько 60 см шириною.

Лист зелений, середній, напівглянцевий, щільний, має мало шипів. Використовується також як штамбова форма.

Стійкість до захворювань - висока, морозостійкий сорт.

Високі витончені кущі Бургунді Айс зачарують Вас своїм рясним цвітінням і підкорять незвичайним забарвленням.

Троянда Шакенборг
Код товара: 80-504
Неймовірно ніжна троянда Шакенборг має густомахрові квартировані лососево-рожеві квіти, і зачаровує з першого погляду своєю красою. Кущ компактний, виростає максимум до 1 м. Листки темно-зелені, блискучі.
Троянда флорібунда Мідсаммер (Midsummer)
Код товара: 80-043
Дуже виразна, розкішна і сильноросла троянда групи флорібунда - Мідсаммер - володіє дивовижним соковитим забарвленням і привабливими трояндочками.
Троянда флорібунда Апрікола, в контейнері
Код товара: 80-217
Троянда флорібунда Апрікола (Aprikola) – має чудовий фруктовий аромат та високу стійкість до різного типу подразнень, тому її часто можна побачити на клумбах в громадських місцях та парках.