Троянда флорібунда Бургунді Айс (Burgundy Ice)
есть в наличии
55 грн
в избранное купити
Тип:флорібунда
Артикул:80-014
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь запакований.
Виращено:1 рік
задати запитання спеціалісту

Троянда пурпурна Бургунді Айс - квітка чудового чорнично-сливового відтінку, який не втрачає свою насиченість ні під впливом спекотного сонця, ні від проливного дощу, з димчастим реверсом, чашоподібна, махрова - нікого не залишить байдужим.

Квітка махрова, 7-8 см, гарної форми, а  забарвлення квітки просто надзвичайне. Пелюстки пурпурно-вишневі з кавовим відливом, дуже красиві, надають троянді неповторність.

Кущ акуратний, зазвичай близько 76-95 см заввишки. Але в сприятливих умовах може вирости і вище, і близько 60 см шириною.

Лист зелений, середній, напівглянцевий, щільний, має мало шипів. Використовується також як штамбова форма.

Стійкість до захворювань - висока, морозостійкий сорт.

Високі витончені кущі Бургунді Айс зачарують Вас своїм рясним цвітінням і підкорять незвичайним забарвленням.

Комплект "Пурпурові фантазії"
Код товара: 80-9995
Комплект "Пурпурові фантазії" - включає в себе дивовижні троянди з махровими пелюстками фіолетового кольору. Квітки виглядають дуже святково та поважно на кущі. Відносяться до, так званих, синіх троянд. Комплект включає в себе такі сорти: Пьорпл Едем, Мінерва, Роял Селебрейшн.
250 грн
купити
Троянда флорібунда Фрезія
Код товара: 80-407
Троянда Фрезія – вважається найкращою серед жовтих сортів флорібунди. Може рости на бідних грунтах, має високу стійкість до дощу та хвороб. Відцвівші квіточки одразу опадають, завдяки цьому троянда завжди виглядає ошатно і акуратно.
65 грн
купити
Троянда флорібунда Айбруш
Код товара: 80-390
Троянда флорібунда Айбруш - має красиві квіти, які поєднують в собі помаранчево-жовті тони. Кущ густий, з міцними пагонами, швидко розвивається. Цвіте хвилями на протязі всього сезону, кущ постійно вкритий бутонами. Підходить для присадибних ділянок, для посадок в парках та для створення алей.
85 грн
купити