Троянда флорібунда Бріоза
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:
Артикул:80-511
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Ще одна незрівнянна представниця флорібунд - Бріоза. 

Ця італійська красуня радує око теплими кольорами своїх квітів.

Квіти мають 6-8 см в діаметрі, вони густомахрові. Вони схожі на помпончики. Колір змінюється, тут можна побачити персиковий, помаранчевий і жовтий кольори. На кіцях пелюсток зубчики.

Кущик компактний, 60-80 см у висоту.

Сорт цвіте повторно.

Аромат легкий. Стійкість до хвороб висока.

Новинка
Троянда флорібунда Європеана
Код товара: 80-349
Троянда Європеана - один із сортів, який був виведений ще у 20 сторіччі, але до сих пір не було створено красивішої троянди з великими китицями яскраво-червоних квітів із злегка червонуватим листям - дивовижне видовище. Якщо посадити разом з білими трояндами або срібними багаторічниками тоді колір Європеани буде ще насиченішим та яскравішим. Якщо Ви надаєте перевагу яскравим кольорам тоді цей сорт точно для вас!!!
85 грн
купити
Троянда флорібунда Ютерзен Розенкьоніген
Код товара: 80-066
Троянда Ютерзен Розенкьоніген (Uetersens Rosenkonigin) – ця красуня родом з Німеччини має загострені бутончики з ніжним ароматом, чимось ззовні схожі на квіти гвоздики. Влітку квіти з’являються у великій кількості, тому кущ створює яскравий акцент, тому де створити цей акцент діло Ваших рук та фантазії.
Троянда флорібунда Бургунді Айс (Burgundy Ice)
Код товара: 80-014
Троянда пурпурна Бургунді Айс - квітка чудового чорнично-сливового відтінку, який не втрачає свою насиченість ні під впливом спекотного сонця, ні від проливного дощу, з димчастим реверсом, чашоподібна, махрова - нікого не залишить байдужим.
55 грн
купити