Троянда флорібунда Блу Еден (ароматна)
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-392
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда Блу Еден - ароматна флорібунда, яка має квіти, які за формою нагадують квітки камелії. Це перша троянда в таких тонах, яка отримала визначну нагороду за останні 20 років. Бутони зібрані у китиці по 3-5 штук з напівмахровими та хвилястими пелюстками. Її ніжність та вишуканість не залишають і сліду байдужості. Обов'язково в кожного виникає бажання посадити Блу Еден в своєму саду.

Розміри: у висоту 120-150 см та 100 см в діаметрі.

Квіти: бузкових тонів, махрові, серединка забита, на одному пагоні від 3 штук, ароматні, середніх розмірів - 8-10 см.

Цвітіння: повторне.

Аромат: насичений, цитрусовий.

Особливості: в холодну пору колір має набагато темніший, на сонці практично не вигорає, рекомендовано висаджувати в напівтіні, може похизуватися високою стійкістю до поширених хвороб троянд.

USDA: шоста зона.

 

 

Троянда флорібунда Хот Кокоа
Код товара: 80-508
Троянда флорібунда Хот Кокоа (Hot Cocoa) або її можна знайти під назвою Hot Chocolate. Вона просто унікальна! Цей "смачний" колір шоколадної троянди так і хочеться понюхати. Аромат насичений.
Троянда флорібунда Малікорн
Код товара: 80-937
Троянда флорібунда Малікорн - стане чудовим акцентом на вашій клумбі, оскільки поєднує в собі вишневий і шоколадний відтінок з темно-червоним кольором. Виведена ж була у Франції відомим селекціонером на честь якого і була названа.
69 грн
купити
Троянда флорібунда Оранж де Лемон
Код товара: СТФ04
Троянда флорібунда Оранж де Лемон— новий сорт троянд. Вона оживляє сад, надає йому новий неповторний колір, повз ці троянди неможливо пройти з байдужим поглядом, вони заворожать кожного. Цей сорт отримав декілька нагород.