Троянда флорібунда Баллада
Немає в наявності
0 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-948
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Баллада - романтична ніжна троянда універсального призначення, адже буде як ідеальним доповненням в розаріях, так і ефектним елементом в озелененні місцевих територій. Часто використовується для штамбового щеплення.

Розміри: не великий компактний кущ зі злегка розлогими міцними пагонами до до 60-70 см у висоту та 60  см у ширину. Листя свіжо-зеленого кольору.

Квіти: чашовидної форми, ніжно-рожевого кольору по 8-10 см у діаметрі кожна. На кистях по 3-5 штук.

Цвітіння: повторне, при правильному догляді майже безперервне. Рясне та насичене.

Аромат: легкий, приємлемий для троянд.

Особливості: досить стійкий сорт та не вибагливий у догляді.

Новинка
Троянда флорібунда Десерт Айленд
Код товара: 80-218
Троянда флорібунда Десерт Айленд (Desert Island) – чудовий морозостійкий сорт, який змінює свій колір від середини і до кінців пелюсток, з віком набуває більш біліших відтінків. Квітів на кущі з’являється багато і вони мають ніжний аромат, тому у дворі завжди буде неймовірна атмосфера.
Троянда флорібунда Лавендер Піноккіо (ароматна)
Код товара: 80-409
Троянда Лавендер Піноккіо - має квіти кольору дивовижного напою - какао. Крім того, вона поєднує в собі ще бузковий відтінок, що додає їй особливості. В одному суцвітті по 5-15 штук, які мають дуже стійкий аромат.
65 грн
купити
Троянда флорібунда Спарклін Раффлз
Код товара: ГМ06
Троянда Спарклін Раффлз належить до серії мереживних троянд. Захоплює неповторною хвилястою формою пелюсток та рясним довготривалим цвітінням.