Троянда флорібунда Айс фо ю
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:флорібунда
Артикул:80-911
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Айс фо ю (Eyes for You) - результат схрещування Персидської троянди та Блю фо ю 2008 року у Великобританії.

Розміри: сильний прямостоячий кущ висотою до 120 см та шириною до 80 см. Пагони міцні, щільно покриті глянцевим листом.

Квіти: великі, напівмахрові, двоколірні, діаметром 7-10 см. Зібрані в пишні грона, що складаються з 3 - 5 бутонів різного розміру, які рівномірно розміщені по всьому кущі. Форма квітів змінюється по мірі розпускання бутону.  Повністю розкриті квіти забарвлені у лавандово-рожевий колір з пурпурно-фіолетовою серцевинкою. При затіненні і нестачі сонця може змінитися основний колір пелюсток і легкий рожевий відтінок зникає. 

Аромат: середній, відчувається нотки цитрусових та трояндової олії.

Цвітіння: починається на початку червня місяця і може тривати аж до морозів, тому сорт вважають безперервно квітучим.

Троянда флорібунда Бургунді Айс (Burgundy Ice)
Код товара: 80-014
Троянда пурпурна Бургунді Айс - квітка чудового чорнично-сливового відтінку, який не втрачає свою насиченість ні під впливом спекотного сонця, ні від проливного дощу, з димчастим реверсом, чашоподібна, махрова - нікого не залишить байдужим.
Троянда флорібунда Революшн (Revolucion), в контейнері
Код товара: 80-002
Троянда Революшн (Revolucion) - створить яскравий вибух кольору і буде радувати вас прекрасним цвітінням! Ця новинка дійсно може бути названа «революційною» - троянди кольору вогню з відтінками помаранчевого, жовтого, червоного.Відмінно тримає свій яскравий оранжево-червоний колір, практично не вигоряє до кінця життя квітки, а квіти навіть з першого цвітіння тримаються більше тижня.
Новинка
Троянда поліантова Ред Балерина
Код товара: 80-387
Троянда поліантова Ред Балерина - неймовірно яскрава, вишукана та життєрадісна троянда, яка здобула популярність в усьому світі. Її квіти за формою нагадують метеликів, а завдяки яскравому кольору кущ дуже важко не помітити. Бутони на кущі довго тримаються, не втрачаючи свою насиченість кольору та форму аж до осені. Кущ дуже стійкий, не сприятливий до більшості хвороб. Може використовуватись як невисока плетиста троянда.