Троянда флорібунда Артур Белл
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТФ01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Артур Белл— гарний густий кущ, заворожує погляди своїми чарівними квітами. Популярний сорт в Великій Британії, його висаджують на різноманітних клумбах та в садах.

Розміри: висота куща коливається в межах 90-100 см, а ширина — 40-50 см. При правильному догляді розмір може бути більшим.

Листки: яйцеподібні, темно-зеленого кольору, блискучі.

Квіти:  великі, до 10 см в діаметрі. Пелюстки на дотик гладенькі, насиченого жовтого кольору. Під час цвітіння навколо куща витає приємний фруктовий аромат, який чути на досить великій відстані. Цвітуть з травня до кінця жовтня.

Особливості: на одному стеблі може бути до трьох квіток одночасно. Сорт стійкий до морозів та хворіб.

Догляд: цю троянду потрібно висаджувати в напівтіні, так як від сонця пелюстки можуть вигоріти і стати біло-жовтими. Не вибаглива до родючрсті грунтів, але водночас не любить перезволожених грунтів. Цей сорт не любить протягів. Обрізати потрібно сухі гілки, а також стебла з квітами, які відцвіли.

Посадка: перед цією процедурою кущі потрібно поставити на деякий час у воду. Відстань між кущами повинна становити 30-45 см. Ширина ями повинна бути не менше, ніж 40 см. На дно ями засипають або пререгній або добрива. Після висадки в грунт кущ потрібно ще раз підлити.

Троянда флорібунда Рів'єра
Код товара: 80-007
Троянда Рів'єра хизується своєю привабливою двохкольоровою гамою бутонів з плавними червоними переливами. Справжня досконалість!
85 грн
купити
Троянда флорібунда Аут оф Розенхайм (Out of Rosenheim)
Код товара: 80-006
Аут оф Розенхейм - справжнє диво в арсеналі прихильників троянд. Темне забарвлення рослини робить її виразною і помітою на будь-якому фоні, а також прекрасно компенсує практично повну відсутність аромату.
Троянда флорібунда Алабастер (Alabaster), в контейнері
Код товара: 80-010
Троянда Алабастер - пишна красива кремово-біла флорібунда. Окрім краси володіє також прекрасним ароматом.