Троянда флорібунда Артур Белл
Немає в наявності
69 грн
в избранное
Тип:
Артикул:СТФ01
Латинское название:
Размер:
Контейнер:.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Артур Белл— гарний густий кущ, заворожує погляди своїми чарівними квітами. Популярний сорт в Великій Британії, його висаджують на різноманітних клумбах та в садах.

Розміри: висота куща коливається в межах 90-100 см, а ширина — 40-50 см. При правильному догляді розмір може бути більшим.

Листки: яйцеподібні, темно-зеленого кольору, блискучі.

Квіти:  великі, до 10 см в діаметрі. Пелюстки на дотик гладенькі, насиченого жовтого кольору. Під час цвітіння навколо куща витає приємний фруктовий аромат, який чути на досить великій відстані. Цвітуть з травня до кінця жовтня.

Особливості: на одному стеблі може бути до трьох квіток одночасно. Сорт стійкий до морозів та хворіб.

Догляд: цю троянду потрібно висаджувати в напівтіні, так як від сонця пелюстки можуть вигоріти і стати біло-жовтими. Не вибаглива до родючрсті грунтів, але водночас не любить перезволожених грунтів. Цей сорт не любить протягів. Обрізати потрібно сухі гілки, а також стебла з квітами, які відцвіли.

Посадка: перед цією процедурою кущі потрібно поставити на деякий час у воду. Відстань між кущами повинна становити 30-45 см. Ширина ями повинна бути не менше, ніж 40 см. На дно ями засипають або пререгній або добрива. Після висадки в грунт кущ потрібно ще раз підлити.

Троянда флорібунда Тіклд Пінк (Tickled Pink)
Код товара: БА31
Троянда флорібунда Тіклд Пінк (Tickled Pink) - аромат середній, цвітіння повторне, дуже стійка і невибаглива.
Троянда флорібунда Пьорпл Едем
Код товара: 80-219
Троянда флорібунда Пьорпл Еден (Purple Eden) – сорт, колір якого говорить сам за себе. Такий кущ троянди не залишатиме байдужим жодних гостей та сусідів. Обережно треба підбирати місце для висадки, адже специфіка кольору дозволить втілити саму креативну ідею для клумби або саду.
Комплект "Солодкі зефірки"
Код товара: 80-9992
Комплект "Солодкі зефірки" - вдало поєднав в собі відмінні декоративні якості квітів та надзвичайно приємний аромат. В комплект входять сорти: Мадам Анізет, Везаліус, Стефані Бароні.
270 грн
250 грн
купити