Троянда флорібунда Апрікола, в контейнері
Немає в наявності
85 грн
в избранное
Тип:флорібунда
Артикул:80-217
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2 л.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда флорібунда Апрікола (Aprikola) має чудовий фруктовий аромат та високу стійкість до різного типу подразнень, тому її часто можна побачити на клумбах в громадських місцях та парках.

Розміри: висота 50-80 см, ширина 60 см.

Квіти: невеликі за розміром, рожевого з помаранчевим кольору, по 1-3 шт. на стеблі, в середньому діаметр по 5-6 см.

Цвітіння: повторне.

Аромат: слабкий.

Особливості: висока стійкість до основних хвороб, не любить протягів, тому садити потрібно на ділянках де немає сильних поривів вітру.

Троянда флорібунда Queen of Hearts(Квін оф Хьорст)
Код товара: 80-422
Троянда флорібунда Queen of Hearts (Квін оф Хьорст) - ефектна красуня з великими красивими густомахровими (до 120 пелюсток) квітами лососева-оранжевих відтінків. Дехто вважає її королевою троянд за її прекрасні пишні квіти.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Едельвейс, в контейнері
Код товара: 80-210
Троянда флорібунда Едельвейс (Edelweiss) – низькорослий сорт, який чудово підходить для клумб та посадок вздовж доріжок. Додаткового шарму і популярності їй до додає ще й те, що вона благородного білого кольору, тому її можна використовувати для любих кольорових ідей на вашому дворі.
65 грн
купити
Комплект "Солодкі зефірки"
Код товара: 80-9992
Комплект "Солодкі зефірки" - вдало поєднав в собі відмінні декоративні якості квітів та надзвичайно приємний аромат. В комплект входять сорти: Мадам Анізет, Везаліус, Стефані Бароні.
270 грн
250 грн
купити