Троянда флорібунда 4-х вітрів
Немає в наявності
89 грн
в избранное
Тип:
Артикул:30-012
Латинское название:
Размер:
Контейнер:2-4 л.
Виращено:
задати запитання спеціалісту

Троянда чотирьох вітрів  - сорт селекції Дельбара, який вивели у Франції в 2005 році. Таку назву цей сорт отримав за рахунок оригінального аромату, в якому вдало поєднані  фруктові та деревні нотки.

Квітка: у розкритому бутоні досягає 10-14 см в діаметрі і налічує до сотні пелюсток,  насиченого червоного кольору. Квітки чашоподібної форми, довго тримаються на кущі.

Кущ - потужний, виростає до 80-100 см у висоту і 60 см в ширину.

Листя - густе, дуже темне та глянцеве на дотик.

Стійкість до захворювань - хороша. У дощову погоду троянда потребує профілактики. Ця троянда стане яскравою окрасою вашого саду і буде радувати своїм рясним цвітінням із травня по жовтень включно.

Цвітіння - рясне, безперервне;

Аромат - яскравий, насичений.

Троянда флорібунда Король Артур
Код товара: 80-76
Троянда флорібунда Король Артур (King Arthur) – отримана в результаті схрещування сортів селекції старинних троянд флорінбунда та сучасний чайно-гібридних. В результаті отримали неймовірну кущову красуню, яка взяла від своїх батьків тільки найкраще – форму бутонів, аромат, щедре цвітіння.
Троянда флорібунда 4-х вітрів
Код товара: 30-012
Троянда чотирьох вітрів - сорт селекції Дельбара, який вивели у Франції в 2005 році. Таку назву цей сорт отримав за рахунок оригінального аромату, в якому вдало поєднані фруктові та деревні нотки.
Новинка
Троянда флорібунда Десерт Айленд
Код товара: 80-218
Троянда флорібунда Десерт Айленд (Desert Island) – чудовий морозостійкий сорт, який змінює свій колір від середини і до кінців пелюсток, з віком набуває більш біліших відтінків. Квітів на кущі з’являється багато і вони мають ніжний аромат, тому у дворі завжди буде неймовірна атмосфера.