Троянда флорібунда 4-х вітрів
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:Флорібунда
Артикул:80-900
Латинское название:
Размер:
Контейнер:корінь замотаний.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чотирьох вітрів  - сорт селекції Дельбара, який вивели у Франції в 2005 році. Таку назву цей сорт отримав за рахунок оригінального аромату, в якому вдало поєднані  фруктові та деревні нотки.

Квітка: у розкритому бутоні досягає 10-14 см в діаметрі і налічує до сотні пелюсток,  насиченого червоного кольору. Квітки чашоподібної форми, довго тримаються на кущі.

Кущ - потужний, виростає до 80-100 см у висоту і 60 см в ширину.

Листя - густе, дуже темне та глянцеве на дотик.

Стійкість до захворювань - хороша. У дощову погоду троянда потребує профілактики. Ця троянда стане яскравою окрасою вашого саду і буде радувати своїм рясним цвітінням із травня по жовтень включно.

Цвітіння - рясне, безперервне.

Аромат - яскравий, насичений.

Троянда флорібунда Інгліш Сонет
Код товара: 80-707
Троянда Інгліш Сонет - флорібунда з пристрасним ароматом та неймовірно чудовим безперервним цвітінням. Кущ міцний, гарно тримає форму, не розвалюється та легко піддається обрізці. На ньому швидко з'являються нові квіти, які знову і знову цвітуть аж до морозів.
85 грн
купити
Троянда флорібунда Глеміс Касл
Код товара: 80-073
Троянда флорібунда Глеміс Касл (Glamis Castle) – має чарівні білі квіточки з апетитною сливовою серединкою. Бутони нагадують чашечки з яких доноситься сильний неймовірний аромат. Якщо за нею гарно доглядати вона подарує всю свою красу. Через свої невеликі розміри підходить для клумб та садів.
Троянда флорібунда Шон Коблензерін (Schоne Koblenzerin)
Код товара: БА29
Троянда флорібунда Шон Коблензерін (Schоne Koblenzerin) дуже стійка, невелика, аромат легкий, цвітіння майже безперервне.
85 грн
купити