Троянда чайно-гібридна Утопія
есть в наличии
85 грн
в избранное купити
Тип:чайно-гібридна
Артикул:80-244
Латинское название:
Размер:
Контейнер:відкритий корінь.
Виращено:2 роки
задати запитання спеціалісту

Троянда чайно-гібридна Утопія (Utopia)   насичений та особливий колір у поєднанні з блискучим зеленим листям виглядатиме виграшно у будь-якому випадку, тому сміливо можете посадити цю троянду у вашому дворі.

Розміри: висота від 90 до 120 см.

Квіти: двох кольорів – абрикосового і малинового, що в поєднанні виглядає незвичайно, великі 8-10 см, на одному стеблі може бути від 1 до 3 штук.

Цвітіння: повторне.

Аромат: сильний.

Особливості: виконавши правильно посадку троянди, рахуйте це половина успіху, а ще додавши мінімальний догляд і будете насолоджувати справжньою красою.

Новинка
Троянда чайно-гібридна Клод Брассер (ароматна)
Код товара: 80-355
Троянда Клод Брассер - чайно-гібридна троянда з красивим ніжно-лавандовим кольором та ідеальною формою. Виведений сорт в 2006 році, який став новинкою, одразу зайняв перші місця в колекції "MEILAND". Такий красивий сорт повинен зайняти найкраще місце на клумбі.
85 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Кордес Джубілі (ароматна)
Код товара: 80-367
Троянда Кордес Джубілі - цікавий сорт, який був створений в 2012 році до 125-річчя створення фірми "Кордес" в Німеччині. Має витончені густо-махрові квітки з набитою серединкою з різноманіттям кольорів - жовто-гарячого, рожевого та помаранчевого. Аромат сильний з нотками ванілі та жасмину. Кущ високий та компактний, стійкий до морозів та хвороб.
69 грн
купити
Троянда чайно-гібридна Ловерс Мітінг
Код товара: 20-011
Троянда чайно-гібридна Ловерс Мітінг – сорт був виведений в 1980 році в США. За те, що ця троянда має декілька бутонів на квітконіжці, її хотіли віднести до групи троянд флорібунда, але форма квітки вказує на її приналежність до чайно-гібридних
65 грн
купити